چراغ های خیابانی LED خورشیدی IP66 100W
چراغ های خیابانی IP66 خورشیدی LED 100W
,چراغ های خیابان خورشیدی IP66 100W
,چراغ های خیابان خورشیدی IP66 100W
صرفه جویی در انرژی چراغ خیابان باتری لیتیوم ضد آب IP66 فوق العاده روشن چراغ خیابان خورشیدی نور خیابان نور خورشیدی
شرکت روشنایی Foshan Kaicheng ، آموزشی ویبولیتین
بهترین انتخاب شما از چین!
برای چراغ خیابان Led ، می توانید با توجه به محیط برنامه خود ، مدل های مختلفی را برای شما تولید و عرضه کند.برای جزئیات بیشتر ، لطفا با ما تماس بگیریدمتشکرم.


| نوع نورپردازی | چراغ های خیابان خورشیدی |
| اسم دیگر | نور منظره خورشیدی ، چراغ های خورشیدی باغی ، چراغ های سیل خورشیدی |
| قدرت | 100 وات |
| صفحه خورشیدی | 40 وات یا سفارشی |
| اندازه صفحه خورشیدی | مطابق تصویر |
| زمان شارژ | 6 ساعت |
| زمان کار | 8-12 ساعت |
| منبع نور | LED SMD |
| ضریب قدرت | > 0.95 یا سفارشی |
| مصالح ساختمانی | آلومینیوم |
| درمان سطحی | پاشش پودر ضد خوردگی |
| دمای رنگ (CCT) | 2800K-6500K ، سفید نرم ، سفید گرم ، سفید خنثی ، سفید خنک ، نور روز |
| ضد آب | IP67 |
| مدل کار | سنسور + کنترل از راه دور |
| ضمانتنامه | 2/3/5 سال ، یا سفارشی |
| نوع نورپردازی | چراغ های خیابان خورشیدی |
| اسم دیگر | نور منظره خورشیدی ، چراغ های خورشیدی باغی ، چراغ های سیل خورشیدی |
| قدرت | 60 وات |
| صفحه خورشیدی | 30 وات یا سفارشی |
| اندازه صفحه خورشیدی | مطابق تصویر |
| زمان شارژ | 6 ساعت |
| زمان کار | 8-12 ساعت |
| منبع نور | LED SMD |
| ضریب قدرت | > 0.95 یا سفارشی |
| مصالح ساختمانی | آلومینیوم |
| درمان سطحی | پاشش پودر ضد خوردگی |
| دمای رنگ (CCT) | 2800K-6500K ، سفید نرم ، سفید گرم ، سفید خنثی ، سفید خنک ، نور روز |
| ضد آب | IP67 |
| مدل کار | سنسور + کنترل از راه دور |
| ضمانتنامه | 2/3/5 سال ، یا سفارشی |
| نوع نورپردازی | چراغ های خیابان خورشیدی |
| اسم دیگر | نور منظره خورشیدی ، چراغ های خورشیدی باغی ، چراغ های سیل خورشیدی |
| قدرت | 30 وات |
| صفحه خورشیدی | 20 وات یا سفارشی |
| اندازه صفحه خورشیدی | مطابق تصویر |
| زمان شارژ | 6 ساعت |
| زمان کار | 8-12 ساعت |
| منبع نور | LED SMD |
| ضریب قدرت | > 0.95 یا سفارشی |
| مصالح ساختمانی | آلومینیوم |
| درمان سطحی | پاشش پودر ضد خوردگی |
| دمای رنگ (CCT) | 2800K-6500K ، سفید نرم ، سفید گرم ، سفید خنثی ، سفید خنک ، نور روز |
| ضد آب | IP67 |
| مدل کار | سنسور + کنترل از راه دور |
| ضمانتنامه | 2/3/5 سال ، یا سفارشی |
توجه: ممکن است اندازه و وزن تغییر کند ، لطفاً یکی یکی با ما تأیید کنید.متشکرم.
امکانات
1. ضد آب ، ضد حرارت و با دوام.
2. در تاریکی به طور خودکار روشن می شود و در زمان روز یا شرایط نور شدید خاموش می شود.
3. برای تنظیم روشنایی از راه دور از کنترل از راه دور استفاده کنید
4. راندمان بالا ، عمر طولانی.
5. نصب آسان و سریع.
6. منطقه کاربرد محصول: باغ / حیاط / جاده / پارک / خیابان / مسیر و غیره
7. حالت روشنایی: نور ثابت + کنترل از راه دور
8. زمان روشنایی: 8 ساعت ، 14 ساعت ، 30 ساعت
9. زمان شارژ: H8H
مشخصات
پانل خورشیدی Polysilicon - شارژ سریع
200 وات + رشته ای برابر با ولتاژ 9 ولت 22 وات
باتری: LFP باتری منبع تغذیه بالا
200 وات 6.4 ولت 18000 میلی آمپر
ماده: آلومینیوم
منبع نور: 200 وات 224 عدد SMD 5730 LED تراشه
حالت روشنایی: نور ثابت + کنترل از راه دور
عملکرد زمان بندی: 2 - 4 - 6 ساعت اختیاری
زمان روشنایی: 100 ≤ ≤8H ، 50 ≤ ≤15H
1. عملکرد حافظه
2. عملکرد تایمینگ
3. روشنایی قابل تنظیم
4. لامپ را با ریموت حتی در روز روشن کنید
بسته شامل
1 عدد صفحه خورشیدی
1 عدد لامپ خورشیدی
1 عدد کتابچه راهنمای کاربر
1 عدد کنترل از راه دور
6 عدد پیچ
چرا ما را انتخاب کنید؟
10 سال تمرکز بر روشنایی در فضای باز (2010-2019)
تولید - محصول: چراغ سیل ، چراغ جاده ، خلیج زیاد ، چراغ خیابان خورشیدی ، چراغ سیل خورشیدی
فروشگاه کار: کارگاه ریخته گری ، کارگاه اسپری ، کارگاه راننده ، کارگاه مونتاژ
منطقه کارخانه: بیش از 20000 متر مربع
ظرفیت: 30K / روز برای نور سیل
تحقیق و توسعه: مهندس مکانیک * 2؛مهندس برق * 2؛
کیفیت:پلت فرم تست Optoelectronics ؛نورسنج توزیع ؛ کره درهم آمیختهرنگ روشنایی و سیستم تست الکتریکیدستگاه حرارتی حرارتی؛تستر پیری UV ؛تجهیزات آزمایش دما و رطوبت ثابت
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.