چراغ سیلاب LED خورشیدی 100 واتی ضد آب در فضای باز از جنس آلومینیوم ریختهگری
چراغ های ضد آب خورشیدی در فضای باز
,کنترل از راه دور نور خورشیدی LED
,چراغ فلزی آلومینیومی خورشیدی LED
چراغ سیل LED 100 وات خورشیدی با لومن بالا، چراغ های LED فضای باز ضد آب با انرژی خورشیدی
| مدل | اندازه | توان | شار نوری | PF | SPD | Ra |
| KCD TK03-100 | 119.5*114.5*41mm | 100W | 170lm/W | >0.9 | >2KV | >80 |
| KCD TK03-200 | 172*201*41mm | 200W | 170lm/W | >0.9 | >2KV | >80 |
| KCD TK03-300 | 211.5*251.5*41mm | 300W | 170lm/W | >0.9 | >3KV | >80 |
| KCD TK03-500 | 241.5*281.5*41mm | 500W | 170lm/W | >0.9 | >6KV | >80 |

توضیحات کلی چراغ سیل:
| نوع روشنایی | روشنایی LED |
| ولتاژ ورودی | AC85-265V |
| اندازه محصول | لطفاً برای جزئیات با ما تماس بگیرید |
| فرکانس | 50HZ-60HZ |
| جنس بدنه | آلومینیوم |
| وات | 20W- 200W |
| تصفیه سطح | پاشش ضد خوردگی |
| منبع نور | LED |
| بهره نوری | 110LM/W یا سفارشی |
| نوع موتور نور | تراشه ها یا ماژول های LED، 1-6 قطعه |
| ضریب توان | >0.9 |
| نام تجاری تراشه | نام تجاری معروف بین المللی |
| نام تجاری درایور | نام تجاری معروف بین المللی |
| دمای رنگ | 3000-6500K |
| دمای کار | -20ºC~50ºC |
| حفاظت از نفوذ | IP65 |
| گواهینامه ها | CE, RoHS |
| گارانتی | 2/3/5 سال یا سفارشی |
توجه: در صورت نیاز، تمام چراغ های خیابانی را می توان به چراغ خیابانی خورشیدی تبدیل کرد. لطفاً برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.






کاربرد:
1. نوسازی روشنایی پارکینگ LED، نوسازی روشنایی جعبه فروشگاه LED، نوسازی روشنایی منطقه LED.
2. روشنایی استادیوم.
3. نورافکن ها، چراغ های منطقه پارکینگ.
4. پمپ بنزین، مرکز کنفرانس.
5. حیاط، روشنایی میدان، ایستگاه بندرگاه.
6. جلوی درب بیرونی.

مزیت شرکت:
1. با 10 سال سابقه در تولید چراغ های LED.
2. ما برای محصولات خودمان حق ثبت اختراع داریم.
3. در حال حاضر، بیش از 40 محصول طراحی شده است.
4. دارای گروهی از تجهیزات تولید LED حرفه ای، یک تیم تحقیق و توسعه با تجربه، کارگران خط مونتاژ آموزش دیده و یک تیم فروش عالی.
5. ساختمان های کارخانه استاندارد موجود شرکت تقریباً 5000 متر مربع است و بیش از 100 کارمند دارد.
سوالات متداول:
سوال 1: حداقل مقدار سفارش شما چقدر است؟
A: حداقل مقدار سفارش ما 10 عدد است و نمونه ها 3-5 روز طول می کشد. تولید انبوه به 1-2 هفته برای سفارشات بیش از یک کانتینر نیاز دارد.
سوال 2: آیا شما یک کارخانه هستید یا یک شرکت بازرگانی؟
A: ما یک کارخانه با ظرفیت تولید بالا و طیف وسیعی از محصولات انرژی خورشیدی در چین هستیم.
Q3. آیا شما محدودیت حداقل مقدار سفارش برای چراغ های خورشیدی دارید؟
A: حداقل مقدار سفارش 10 عدد است و 1 نمونه برای بازرسی می تواند ارائه شود.
سوال 4: در مورد گارانتی شما چطور؟
A: ما یک دوره گارانتی 3-5 ساله را به مشتریان خود تضمین می کنیم. در طول دوره گارانتی، در صورت وجود مشکل کیفی، ما سیستم جدید را به صورت رایگان جایگزین خواهیم کرد.
سوال 5: چگونه کالاها را ارسال می کنید و چقدر طول می کشد تا برسد؟
A: نمونه ها از طریق DHL، UPS، FedEx، TNT و غیره ارسال می شوند. معمولاً 3-5 روز طول می کشد تا برسند. هوا و دریا نیز اختیاری هستند.
سوال 6: کیفیت محصولات شما چگونه است؟
A: محصولات ما محصولات با کیفیت بالا هستند که هرگز محو نمی شوند و در برابر خوردگی، آب و زنگ زدگی مقاوم تر هستند.
سوال 7: چگونه محصولات شما را سفارش دهم؟
A: ابتدا، ابتدا نیازها و نیازهای خرید خود را به ما اطلاع دهید تا درخواست دهید. ثانیاً، ما با توجه به نیازهای شما یا پیشنهادات ما، یک نقل قول ارائه خواهیم داد. در نهایت، شما باید نمونه ها را تأیید کنید و سپرده را پرداخت کنید و سپس به طور رسمی خرید کنید، و سپس ما ترتیب می دهیم برای تولید محصولاتی که نیاز دارید.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.