همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ all in one solar street light 500w ] همخوانی داشتن 32 محصولات.
چراغ خیابانی Ip65 درب ضد آب نور خورشیدی 400w یکپارچه همه در یک LED نور خورشیدی خیابان باتری قابل نمایش
| زاویه پرتو: | 90 درجه |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| دمای کار: | -20°C تا +50°C |
SMD 2835 KCD لامپ خیابانی LED تمام در یک IP65 درب 50w 100w 150w 200w 300w 2000 وات نور خیابانی خورشیدی
| صفحه خورشیدی: | پنل خورشیدی MONO |
|---|---|
| نوع تراشه LED: | اس ام دی 2835 |
| تضمین: | سه سال |
چراغ خیابانی All In One High Power 200w 300w 400w LiFePO4 یکپارچه پنل خورشیدی
| نام محصول: | ABS همه در یک چراغ خیابانی خورشیدی |
|---|---|
| برق LED: | 200W/300W/400W |
| CCT(K): | 3000K ~ 3500K (سفید گرم) / 6000K-6500K (سفید سرد) |
چراغ خیابانی LED خورشیدی آلومینیومی صنعتی 60w 100w 500w با قطب
| نام محصول: | چراغ خیابان خورشیدی 100 وات |
|---|---|
| تایپ کنید: | چراغ خیابان LED صرفه جویی در مصرف انرژی |
| مواد: | آلومینیوم |
عمده فروشی خانه آلومینیومی همه در یک چراغ خیابان خورشیدی در فضای باز 200W 300W 400W 500W چراغ باغ
| منبع نور: | LED |
|---|---|
| طول عمر کار ((ساعت): | 50000 |
| درخواست: | فضای باز، باغ، جاده و غیره |
عمده فروشی خانه آلومینیومی همه در یک چراغ خیابان خورشیدی در فضای باز چراغ باغ
| Light source: | LED |
|---|---|
| Working lifetime(hour): | 30000 |
| Application: | Outdoor,garden,road,etc |
چراغ خیابانی LED خورشیدی ضد آب 100 وات آلومینیومی All In One LiFePO4 باتری 170lm/W
| رنگ: | خاکستری |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | ریخته گری آلومینیوم |
| فرم فیکسچر نور: | چراغ خیابان خورشیدی |
چراغ خیابانی LED خورشیدی یکپارچه IK08 All In One 170lm/w 3 سال گارانتی
| قدرت: | 300W/400W/500W |
|---|---|
| نوع آیتم: | تلاش كردن |
| رتبه بندی IP: | IP65 |
KCD کنترل از راه دور صرفه جویی در انرژی 400w 500w IP65 ضد آب در فضای باز همه در یک نور خورشیدی چراغ خیابانی LED
| زاویه پرتو: | 90 درجه |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| دمای کار: | -20°C تا +50°C |
خورشیدی 30W 50W 100W 150W چراغ های خیابانی در فضای باز
| کاربرد: | جاده، بزرگراه، فضای باز، حیاط، باغ |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP65 |
| کری (ra>): | 85 |

