همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ anti glare industrial led high bay light ] همخوانی داشتن 9 محصولات.
Anti Glare Industrial LED High Bay Light 100W IP65 مقاوم در برابر آب
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
| لامپ شار لامپ (lm): | 24000 |
Slim Warehouse Industrial LED High Bay Light 100W Anti Glare High Brightness Lighting
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
| شار نوری لامپ (LM): | 24000 |
ضد تابش نور صنعتی LED High Bay Light 50w
| کاربرد: | چشم انداز |
|---|---|
| نام محصول: | UFO LED High Bay Light |
| گارانتی (سال): | 3 |
UFO Industrial LED High Bay Light 100 Watt 150 Watt 250 Watt خطی قابل تنظیم ضد تابش نور
| تایپ کنید: | نورپردازی انبار با قدرت بالا |
|---|---|
| تراشه LED: | لومیلدز |
| زاویه پرتو: | 60 درجه / 90 درجه |
ضد آب ضد آب LED High Bay Light Anti Glare 100W Super Brighness
| ولتاژ ورودی (V): | 220-240V |
|---|---|
| لامپ شار لامپ (lm): | 100-110lm / w |
| CRI (Ra>): | 80 |
240w 170lm/W UFO خطی LED High Bay Light Hook معلق صنعتی داخلی ورزشی رنگ دمای رنگ
| نام محصول: | چراغ led high bay |
|---|---|
| تایپ کنید: | نورپردازی انبار با قدرت بالا |
| تراشه LED: | لومیلدز |
KCD IP65 LED High Bay Lights Aluminium Industrial Industrial Super Brightness 200W
| ولتاژ ورودی (V): | 220-240V |
|---|---|
| لامپ شار لامپ (lm): | 100-110lm / w |
| CRI (Ra>): | 80 |
SMD3030 High Effciency UFO Industrial High Bay Light Anti Glare For Warehouse
| ولتاژ ورودی (V): | 220-240 ولت |
|---|---|
| شار نورانی لامپ (lm): | 130-150lm/w |
| CRI (Ra>): | 80 |
100W 150W 200W 110lm / W 2835smd Led High Bay Shop Lights کارخانه استفاده از تراشه های روشن در معرض طیف گسترده ای
| ولتاژ ورودی (V): | 220-240V |
|---|---|
| لامپ شار لامپ (lm): | 100-110lm / w |
| CRI (Ra>): | 80 |
1

