همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ cordless led work light ] همخوانی داشتن 7 محصولات.
20w 40w 48w قابل حمل LED کار چراغ گاراژ ساخت فضای باز براکت چشمک زن بی سیم
| قدرت: | 100 وات |
|---|---|
| دمای رنگ: | سفید گرم |
| مشخصات: | 211.5*251.5*41mm |
چراغ کار مینی LED شارژی تاشو 20 واتی 27 واتی گاراژ در فضای باز با براکت
| نام محصول: | چراغ کار LED |
|---|---|
| طول عمر (ساعت): | 50000 |
| شار نوری لامپ (LM): | 5100 |
چراغ کار LED قابل حمل DC 6V 4x6 Mechanic Cordless Color Match 30w 48w For Work Shop
| کاربرد: | منظره / جاده / باغ |
|---|---|
| نوع آیتم: | چراغ کار تاشو |
| قدرت: | 100 وات |
سه پایه شارژی چند منظوره چراغ کاری LED Marine Square 360 باتری پرقدرت صنعتی قرمز و آبی
| نام محصول: | لامپ کاری LED |
|---|---|
| نوع آیتم: | چراغ کار تاشو |
| شار نوری لامپ (LM): | 85000 |
کارخانه مستقیم چراغ های براکت کار قابل حمل ضد آب IP65 می تواند چراغ کار LED شارژ USB جمع شود
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
IP65 در فضای باز بدون سیم سیلاب قابل حمل قابل شارژ با USB
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
چراغ کارایی قابل حمل بی سیم و قابل انعطاف قابل حمل بی سیم با نورپردازی قابل شارژ با USB ، با یک چرخش چرخشی
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
1

