همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ sport ground led floodlight ] همخوانی داشتن 9 محصولات.
Slim Super Bright Protable Solar Flood Light Sport Ground Warehouse Outdoor LED Flightlight
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (درجه): | 130*90 |
| منبع نور LED: | بریدجلوکس |
Warehouse Sport Ground Portable Outdoor 100w نور خورشیدی با سنسور
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، اندازه گیری محل کار ، نصب پروژه |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
| CRI (Ra>): | 80 |
چراغ های سیلاب در فضای باز LED سفید 50W 5500lm برای استادیوم های ورزشی
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 80 |
300 وات آبپاشي بالا ضد آب LED نور فلود فوتبال ورزش میدان فاصله طولانی ضد انفجار
| استفاده: | فضای باز |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 100-150lm/w |
| قدرت: | 50w/100w/150w/200w/250w/300w |
میدان ورزشی نور فلزی آلومینیومی سنگین 100W 150W 200W 250W DOB Drive AC 85-265V
| مواد: | آلومینیوم با کیفیت بالا |
|---|---|
| رنگ بدنه: | خاکستری |
| ولتاژ ورودی: | AC 85-265V |
OEM ODM 9000LM 100w 150w 200w LED Flood Light IP65 ضد آب
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| کاربرد: | باغ، نورپردازی داخلی، منظره، میدان، نورپردازی در فضای باز |
| ولتاژ ورودی (v): | AC85-265V |
چشم انداز Ip65 چراغ های سیل خورشیدی در فضای باز به رهبری
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 120 درجه |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
12 ولت 50w 300w 500w 200w LED floodlight Smart Mini SMD2835 Security RGB Floodlight
| قدرت: | 30 وات |
|---|---|
| رهبری: | SMD2835 |
| ولتاژهای ورودی: | AC 85-265V |
SMD IP65 ضد آب روشنایی بالا در فضای باز ورزشگاه ورزش هوشمند فوق لاغری 20w 30w 50w 100w 200w نور سیلاب
| نام محصول: | IK03-E2 |
|---|---|
| تضمین: | 5 سال |
| THD: | <12% |
1

