High Lumens جداگانه SMD 100Watt نور خورشیدی خیابان ضد آب IP65 قرار گرفتن در معرض طیف گسترده ای
چراغ خورشیدی SMD 100Watt
,چراغ خیابان خورشیدی جداگانه 100Watt
,نور خورشیدی Lumens High 100W
High Lumens Die Cast آلومینیوم چراغ خیابانی بدنه 100 وات جداگانه چراغ خیابان خورشیدی SMD Soler Led چراغ خیابان
شرکت روشنایی Foshan Kaicheng ، آموزشی ویبولیتین
بهترین انتخاب شما از چین!
برای چراغ خیابان Led ، KCD می تواند با توجه به محیط برنامه شما ، مدل های مختلفی را برای شما تولید و ارائه دهد.برای جزئیات بیشتر ، لطفا با ما تماس بگیریدمتشکرم.
| نوع نورپردازی | چراغ های خیابان خورشیدی |
| اسم دیگر | نور منظره خورشیدی ، چراغ های خورشیدی باغی ، چراغ های سیل خورشیدی |
| قدرت | 100 وات |
| صفحه خورشیدی | 40 وات یا سفارشی |
| اندازه صفحه خورشیدی | مطابق تصویر |
| زمان شارژ | 6 ساعت |
| زمان کار | 8-12 ساعت |
| منبع نور | LED SMD |
| ضریب قدرت | > 0.95 یا سفارشی |
| مصالح ساختمانی | آلومینیوم |
| درمان سطحی | پاشش پودر ضد خوردگی |
| دمای رنگ (CCT) | 2800K-6500K ، سفید نرم ، سفید گرم ، سفید خنثی ، سفید سرد ، نور روز |
| ضد آب | IP67 |
| مدل کار | سنسور + کنترل از راه دور |
| ضمانتنامه | 2/3/5 سال ، یا سفارشی |
| نوع نورپردازی | چراغ های خیابان خورشیدی |
| اسم دیگر | نور منظره خورشیدی ، چراغ های خورشیدی باغی ، چراغ های سیل خورشیدی |
| قدرت | 60 وات |
| صفحه خورشیدی | 30 وات یا سفارشی |
| اندازه صفحه خورشیدی | مطابق تصویر |
| زمان شارژ | 6 ساعت |
| زمان کار | 8-12 ساعت |
| منبع نور | LED SMD |
| ضریب قدرت | > 0.95 یا سفارشی |
| مصالح ساختمانی | آلومینیوم |
| درمان سطحی | پاشش پودر ضد خوردگی |
| دمای رنگ (CCT) | 2800K-6500K ، سفید نرم ، سفید گرم ، سفید خنثی ، سفید سرد ، نور روز |
| ضد آب | IP67 |
| مدل کار | سنسور + کنترل از راه دور |
| ضمانتنامه | 2/3/5 سال ، یا سفارشی |
| نوع نورپردازی | چراغ های خیابان خورشیدی |
| اسم دیگر | نور منظره خورشیدی ، چراغ های خورشیدی باغی ، چراغ های سیل خورشیدی |
| قدرت | 30 وات |
| صفحه خورشیدی | 20 وات یا سفارشی |
| اندازه صفحه خورشیدی | مطابق تصویر |
| زمان شارژ | 6 ساعت |
| زمان کار | 8-12 ساعت |
| منبع نور | LED SMD |
| ضریب قدرت | > 0.95 یا سفارشی |
| مصالح ساختمانی | آلومینیوم |
| درمان سطحی | پاشش پودر ضد خوردگی |
| دمای رنگ (CCT) | 2800K-6500K ، سفید نرم ، سفید گرم ، سفید خنثی ، سفید سرد ، نور روز |
| ضد آب | IP67 |
| مدل کار | سنسور + کنترل از راه دور |
| ضمانتنامه | 2/3/5 سال ، یا سفارشی |
توجه: ممکن است اندازه و وزن تغییر کند ، لطفاً یکی یکی با ما تأیید کنید.متشکرم.
کاربرد:
1. مقاوم سازی نورپردازی پارکینگ ، کیت مقاوم سازی چراغ خیابان ، چراغ جعبه فروشگاه ، مقاوم سازی روشنایی منطقه
2. روشنایی سالن ورزشی ، روشنایی استادیوم ورزشی
3. روشنایی سیل ، نور منطقه پارکینگ
4. مراکز کنفرانس پمپ بنزین ،
5. حیاط ، میدان روشنایی ، ایستگاه بندر پلازا
6. جاده ، بزرگراه ، چراغ جاده در فضای باز.

حمل دریایی:
1. زمان حمل و نقل نمونه: در 3 روز
2. برای مقدار ، 5-30 روز پس از پیش پرداخت (بستگی به مقدار سفارش دارد)
3. روش حمل و نقل: توسط دریا / توسط اکسپرس / توسط هوا ، به عنوان مورد نیاز
بسته شامل
1 عدد صفحه خورشیدی
1 عدد لامپ خورشیدی
1 عدد کتابچه راهنمای کاربر
1 عدد کنترل از راه دور
6 عدد پیچ
س FAالات متداول
1س: آیا شما کارخانه یک شرکت بازرگانی هستید؟
A: ما یک کارخانه هستیم ، OEM و ODM را ارائه می دهیم و از قابلیت واردات و صادرات خود برخوردار هستیم.
2. س: چگونه کیفیت محصول خود را کنترل می کنید؟
پاسخ: ما دارای سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 هستیم ، همچنین یک آزمایشگاه کاملاً مجهز ایجاد کردیم و قبل از حمل و نقل ، هر محصول را با دقت آزمایش خواهیم کرد
3. س: در مورد فناوری خود چطور؟
پاسخ: ما پیشرفته ترین فن آوری را توسعه داده ایم"MPPT DOUBLE"کنترل کننده شارژ خورشیدی.بازده شارژ را 30٪ بیشتر از PWM قرار دهید.بنابراین باعث صرفه جویی بیشتر در هزینه محصول شما و رقابتی تر شدن قیمت خرید شما خواهد شد.
4. س: در مورد نوآوری با محصول خود چطور؟
پاسخ: نوآوری فرهنگ اصلی ما است ، ما یکی از شرکت های با تکنولوژی بالا در چین هستیم.ما 46 محصول ثبت اختراع داریم.معمولاً ما طی 3 ماه یک سری از محصولات ثبت اختراع خود را تولید خواهیم کرد.
5. س: چه"مزیت شرکت شماست؟
A: ما چهار مزیت داریم:
1) ما گواهینامه های کامل داریم: ISO9001 / CE / ROHS / SAA / BIS / FCC / EN62471 / IP66 / LM-79 / IK10
2) پیشرفته ترین فناوری را توسعه دادیم"MPPT DOUBLE"برای کنترل کننده شارژ خورشیدی ما.
3) ما یک آزمایشگاه کاملاً مجهز برای کنترل کیفیت ایجاد کردیم.
4) ما می توانیم برای پروژه شما طراحی روشنایی رایگان با مشخصات DIALux را انجام دهیم.
6. س: چه"دامنه محصول شماست؟
A: محصول اصلی ما نور خیابان خورشیدی ، چراغ خورشیدی باغ ، نور سیل خورشیدی ، چراغ خلیج بالا است.
7. س: چه"آیا خدمات شما با محصول شماست؟
A: ما یک تیم خدمات پس از فروش قوی برای محصول خود و هر یک از پروژه های شما با 7 * 24 ساعت داریم.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.