187 * 216.7 * 28mm 12v 110lm / W چراغ سیل در فضای باز LED 50w
110lm / W چراغ سیل LED در فضای باز
,چراغ سیل LED در فضای باز 50w
,12v چراغ سیل LED 50w
شرکت روشنایی Foshan Kaicheng ، آموزشی ویبولیتین
بهترین انتخاب شما از چین!
برای چراغ خیابان Led ، می توانید با توجه به محیط برنامه خود ، مدل های مختلفی را برای شما تولید و عرضه کند.برای اطلاعات بیشتر ، لطفا با ما تماس بگیریدمتشکرم.
| مدل شماره | اندازه: LxWxH (میلی متر) | قدرت | شار نورانی | PF | SPD |
| IK02-20W | 137.3 * 156.3 * 30 میلی متر | 20 وات | 100-110lm / w | > 0.9 | > 2 کیلوولت |
| IK02-30W | 160.6 * 186 * 29 میلی متر | 30 وات | 100-110lm / w | > 0.9 | > 2 کیلوولت |
| IK02-50W | 187 * 216.7 * 28 میلی متر | 50 وات | 100-110lm / w | > 0.9 | > 3 کیلوولت |
| IK02-100W | 235.7 * 273.2 * 30.9 میلی متر | 100 وات | 100-110lm / w | > 0.9 | > 6 کیلوولت |
| IK02-150W | 254 * 298.6 * 32 میلی متر | 150 وات | 100-110lm / w | > 0.9 | > 8 کیلوولت |
| IK02-200W | 279.5 * 327 * 32.4 میلی متر | 200 وات | 100-110lm / w | > 0.9 | > 10 کیلوولت |

شرح سیل نور:
| نوع روشنایی | روشنایی LED F |
| ولتاژ ورودی | AC85-265V |
| اندازه محصول | لطفا برای جزئیات با ما تماس بگیرید |
| فرکانس | 50HZ-60HZ |
| مصالح ساختمانی | آلومینیوم |
| وات | 20W - 200W |
| درمان سطحی | پاشش ضد خوردگی |
| منبع نور | رهبری |
| اثر درخشان | 110LM / W یا سفارشی |
| نوع موتور روشنایی | تراشه های LED یا ماژول ها ، 1-6 قطعه |
| فاکتور قدرت | > 0.9 |
| مارک تراشه | برند معروف بین المللی |
| مارک راننده | برند معروف بین المللی |
| دمای رنگ | 3000-6500K سفید خالص |
| دمای کار | -20ºC ~ 50ºC |
| حفاظت از اینگرس | IP65 |
| گواهینامه ها | CE ، RoHS |
| ضمانتنامه | 2/3/5 سال یا سفارشی |
توجه: در صورت نیاز می توان از تمام خیابان های خیابان چراغ خیابان خورشیدی ساخت.لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
جزئیات:
| قدرت | 10 وات | 20 وات | 30 وات | 50 وات | 70 وات | 100 وات | 120 وات | 150 وات | 200 وات | 300 وات | 400 وات | 500 وات |
| مارک تجاری | Epistar ، Cree یا طبق نیاز | Epistar ، Cree یا طبق نیاز | Epistar ، Cree یا طبق نیاز | Epistar ، Cree یا طبق نیاز | Epistar ، Cree یا طبق نیاز | Epistar ، Cree یا طبق نیاز | Epistar ، Cree یا طبق نیاز | Epistar ، Cree یا طبق نیاز | ||||
| درایور LED | DOB یا طبق نیاز | DOB یا طبق نیاز | DOB یا طبق نیاز | DOB یا طبق نیاز | DOB یا طبق نیاز | DOB یا طبق نیاز | DOB یا طبق نیاز | DOB یا طبق نیاز | ||||
| کارایی درخشان | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | ||||
| اندازه (میلی متر) | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | ||||
| وزن (کیلوگرم) | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | ||||
| CERT | CE ، ROHS | CE ، ROHS | CE ، ROHS | CE ، ROHS | CE ، ROHS | CE ، ROHS | CE ، ROHS | CE ، ROHS | ||||
| طول عمر | 50،000 ساعت | 50،000 ساعت | 50،000 ساعت | 50،000 ساعت | 50،000 ساعت | 50،000 ساعت | 50،000 ساعت | 50،000 ساعت | ||||
| ضمانتنامه | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 |
توجه: اندازه و وزن ممکن است تغییر کند ، لطفاً یکی یکی با ما تأیید کنید.متشکرم.

کاربرد:
1. مقاوم سازی روشنایی پارکینگ منجر شده ، مقاوم سازی نور چراغ جعبه فروشگاه ، مقاوم سازی روشنایی منطقه منجر شده است.
2. روشنایی سالن ورزشی ، روشنایی استادیوم ورزشی.
3. روشنایی سیل ، نور منطقه پارکینگ.
4. مراکز کنفرانس پمپ بنزین.
5. حیاط ، روشنایی میدان ، ایستگاه بندر پلازا.
6. جاده ، بزرگراه ، چراغ جاده در فضای باز.
حمل دریایی:
1. زمان حمل و نقل نمونه: در 3 روز.
2. برای مقدار ، 5-30 روز پس از پیش پرداخت (بستگی به مقدار سفارش).
3. روش حمل و نقل: توسط دریا / توسط اکسپرس / توسط هوا ، به عنوان مورد نیاز.

س FAالات متداول:
| Q1شما تولید کننده یا شرکت بازرگانی هستید؟ A: ما تولید کننده هستیم.به عنوان یک گروه چند گانه ، ما دو کارخانه تولید نور داریم ، یکی کارخانه داربست ، یک کارخانه تولید پلاستیک خانگی ، در همین حال گروه ما دارای حجم زیادی از تجارت واردات است. |
| Q2آیا می توانم سفارش نمونه ای برای نور LED داشته باشم؟ پاسخ: بلهافتخار ماست که نمونه ای را برای شما تهیه کنیم. |
| Q3آیا شما خدمات نصب شده چراغ میز کار NEW Design را ارائه می دهید؟ پاسخ: بله ، ما بیش از 10 سال تجربه غنی داریم ، ما اغلب با برخی از شرکت های معروف خارجی همکاری می کنیم. |
| Q4چگونه می توان برای نور led سفارش داد؟ پاسخ: ابتدا نیازها یا برنامه خود را به ما اطلاع دهید. ثانیا ما با توجه به نیاز شما یا پیشنهادات خود نقل قول می کنیم. ثالثاً مشتری نمونه ها را تأیید می کند و برای سفارش رسمی سپرده گذاری می کند. چهارم اینکه ما ترتیب تولید را می دهیم. |
| Q5آیا چاپ آرم من روی محصول led light مشکلی ندارد؟ پاسخ: بلهلطفا قبل از تولید به طور رسمی به ما اطلاع دهید و ابتدا بر اساس نمونه ما طرح را تأیید کنید. |
| Q6درباره پرداخت یا س questionال دیگر: لطفا به من ایمیل یا چت مستقیم با من. |

Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.