100W 200W SMD2835 خورشیدی دارای چراغ سیل چراغ 2700 ~ 6500K
چراغ سیلاب 2700k خورشیدی
,چراغ سیل خورشیدی SMD2835 خورشیدی
,چراغ های سیل در فضای باز خورشیدی RoHS
شرکت روشنایی Foshan Kaicheng ، آموزشی ویبولیتین
بهترین انتخاب شما از چین!
برای چراغ خیابان Led ، می توانید با توجه به محیط برنامه خود ، مدل های مختلفی را برای شما تولید و عرضه کند.برای اطلاعات بیشتر ، لطفا با ما تماس بگیریدمتشکرم.
| مدل | اندازه | قدرت | شار نورانی | PF | SPD | را |
| TK02-A | 119.5 * 114.5 * 41 میلی متر | 20 وات | 100-110lm / w | > 0.9 | > 2 کیلوولت | > 80 |
| TK02-B | 172 * 201 * 41 میلی متر | 30 وات | 100-110lm / w | > 0.9 | > 2 کیلوولت | > 80 |
| TK02-C | 211.5 * 251.5 * 41 میلی متر | 50 وات | 100-110lm / w | > 0.9 | > 3 کیلوولت | > 80 |
| TK02-D | 241.5 * 281.5 * 41 میلی متر | 100 وات | 100-110lm / w | > 0.9 | > 6 کیلوولت | > 80 |
| TK02-E | 293.5 * 349.5 * 41 میلی متر | 150 وات | 100-110lm / w | > 0.9 | > 8 کیلوولت | > 80 |



چرا ما را انتخاب کنید؟
مزیت شرکت:
1. با 10 سال تجربه در تولید چراغ های LED.
2. ما حق ثبت اختراع محصولات خود را داریم.
3. در حال حاضر ، بیش از 40 محصول طراحی شده است.
4. گروهی از تجهیزات حرفه ای تولید LED ، یک تیم تحقیق و توسعه با تجربه ، کارگران خط مونتاژ به خوبی آموزش دیده و یک تیم فروش عالی داشته باشید.
5- ساختمانهای استاندارد کارخانه موجود این شرکت نزدیک به 5000 متر مربع است و بیش از 100 کارمند در آن مشغول به کار هستند.
شرح سیل نور:
| نوع روشنایی | روشنایی LED |
| ولتاژ ورودی | AC85-265V |
| اندازه محصول | لطفا برای جزئیات با ما تماس بگیرید |
| فرکانس | 50HZ-60HZ |
| مصالح ساختمانی | آلومینیوم |
| وات | 20W - 200W |
| درمان سطحی | پاشش ضد خوردگی |
| منبع نور | رهبری |
| اثر درخشان | 110LM / W یا سفارشی |
| نوع موتور روشنایی | تراشه های LED یا ماژول ها ، 1-6 قطعه |
| فاکتور قدرت | > 0.9 |
| مارک تراشه | برند معروف بین المللی |
| مارک راننده | برند معروف بین المللی |
| دمای رنگ | 3000-6500K |
| دمای کار | -20ºC ~ 50ºC |
| حفاظت از اینگرس | IP65 |
| گواهینامه ها | CE ، RoHS |
| ضمانتنامه | 2/3/5 سال یا سفارشی |
توجه: در صورت نیاز ، تمام خیابان های خیابان را می توان چراغ خیابان خورشیدی ساخت.لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
جزئیات:
| قدرت | 10 وات | 20 وات | 30 وات | 50 وات | 100 وات | 120 وات | 150 وات | 200 وات | 300 وات | 400 وات | 500 وات |
| مارک تجاری | Epistar ، Cree یا طبق نیاز | Epistar ، Cree یا طبق نیاز | Epistar ، Cree یا طبق نیاز | Epistar ، Cree یا طبق نیاز | Epistar ، Cree یا طبق نیاز | Epistar ، Cree یا طبق نیاز | Epistar ، Cree یا طبق نیاز | ||||
| درایور LED | DOB یا طبق نیاز | DOB یا طبق نیاز | DOB یا طبق نیاز | DOB یا طبق نیاز | DOB یا طبق نیاز | DOB یا طبق نیاز | DOB یا طبق نیاز | ||||
| کارایی درخشان | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | 110 lm / w | ||||
| اندازه (میلی متر) | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | ||||
| وزن (کیلوگرم) | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | با ما تأیید کنید | ||||
| CERT | CE ، ROHS | CE ، ROHS | CE ، ROHS | CE ، ROHS | CE ، ROHS | CE ، ROHS | CE ، ROHS | ||||
| طول عمر | 50،000 ساعت | 50،000 ساعت | 50،000 ساعت | 50،000 ساعت | 50،000 ساعت | 50،000 ساعت | 50،000 ساعت | ||||
| ضمانتنامه | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 | 2/3/5 |
توجه: اندازه و وزن ممکن است تغییر کند ، لطفاً یکی یکی با ما تأیید کنید.متشکرم.

کاربرد:
1. بازسازی روشنایی پارکینگ LED ، بازسازی روشنایی جعبه فروشگاه LED ، بازسازی روشنایی منطقه LED.
2. نور استادیوم ، نور استادیوم.
3. نور افکن ، چراغ های منطقه پارکینگ.
4. مرکز کنفرانس پمپ بنزین.
5. حیاط ، روشنایی مربع ، ایستگاه بندر مربع.
6. جاده ها ، جاده ها ، بزرگراه ها ، چراغ های خیابان در فضای باز.

س FAالات متداول:
سوال 1: حداقل مقدار سفارش شما چقدر است؟
A: حداقل مقدار سفارش ما 10 قطعه است و نمونه ها 3-5 روز طول می کشد.تولید انبوه برای سفارشات بیش از یک ظرف به 1-2 هفته نیاز دارد.
سوال 2: آیا شما یک کارخانه هستید یا یک شرکت بازرگانی؟
A: ما یک کارخانه با ظرفیت تولید بالا و طیف وسیعی از محصولات انرژی خورشیدی در چین هستیم.
سوال: 3: چگونه منبع تغذیه سیستم را انتخاب کنیم؟
پاسخ: ما می توانیم این سیستم را برای شما طراحی کنیم.معمولاً چراغ های LED 15W-40W از سیستم 12 ولت و چراغ های LED 50150W از سیستم 24 ولت استفاده می کنند.
سوال 4: ضمانت خود را چطور؟
A: ما برای مشتریان خود 3-5 سال گارانتی را تضمین می کنیم.در طول دوره گارانتی ، اگر مشکلی در کیفیت وجود داشته باشد ، سیستم جدید را به صورت رایگان جایگزین خواهیم کرد.
س 5ال 5: چگونه کالا را حمل می کنید و رسیدن به آن چه مدت طول می کشد؟
پاسخ: نمونه ها از طریق DHL ، UPS ، FedEx ، TNT و غیره حمل می شوند. رسیدن آنها معمولاً 3-5 روز طول می کشد.هوا و دریا نیز اختیاری هستند.
سوال 6: کیفیت محصولات شما چگونه است؟
پاسخ: محصولات ما محصولات با کیفیت بالا هستند که هرگز محو نمی شوند و در برابر خوردگی ، آب و زنگ زدگی مقاومت بیشتری دارند.
سوال 7: چگونه محصولات شما را سفارش دهم؟
پاسخ: اول ، شما ابتدا شرایط خرید و نیاز به درخواست خود را به ما اطلاع دهید.ثانیا ، ما با توجه به نیازهای شما یا پیشنهادات خود ، قیمت گذاری خواهیم کرد.سرانجام ، شما باید نمونه ها را تأیید کنید و ودیعه را پرداخت کنید و سپس به طور رسمی خریداری کنید ، و سپس محصولات مورد نیاز شما را تولید می کنیم.

Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.