چراغ های LED SMD2835 Aluminium Highbay IP65 100W 200W 300W 500W
چراغ های LED Highbay آلومینیومی IP65
,چراغ های LED Highbay آلومینیومی SMD2835
,چراغ های صنعتی بالا 500W
IP65 ضد آب لومن بالا با کیفیت بالا 100W 200W 300W 500W LED در فضای باز نور خورشیدی
مزیت شرکت:
1. با 10 سال تجربه در تولید چراغ های LED.
2. ما حق ثبت اختراع محصولات خود را داریم.
3. در حال حاضر ، بیش از 40 محصول طراحی شده است.
4. گروهی از تجهیزات حرفه ای تولید LED ، یک تیم تحقیق و توسعه با تجربه ، کارگران خط مونتاژ به خوبی آموزش دیده و یک تیم فروش عالی داشته باشید.
5- ساختمانهای استاندارد کارخانه موجود این شرکت نزدیک به 5000 متر مربع است و بیش از 100 کارمند در آن کار می کنند.
| مدل | اندازه | قدرت | شار نورانی | PF | SPD | را |
| KCD TK03-100 | 119.5 * 114.5 * 41 میلی متر | 100 وات | 170lm / W | > 0.9 | > 2 کیلوولت | > 80 |
| KCD TK03-200 | 172 * 201 * 41 میلی متر | 200 وات | 170lm / W | > 0.9 | > 2 کیلوولت | > 80 |
| KCD TK03-300 | 211.5 * 251.5 * 41 میلی متر | 300 وات | 170lm / W | > 0.9 | > 3 کیلوولت | > 80 |
| KCD TK03-500 | 241.5 * 281.5 * 41 میلی متر | 500 وات | 170lm / W | > 0.9 | > 6 کیلوولت | > 80 |



سیل نور توضیحات عمومی:
| نوع روشنایی | روشنایی LED |
| ولتاژ ورودی | AC85-265V |
| اندازه محصول | لطفا برای جزئیات با ما تماس بگیرید |
| فرکانس | 50HZ-60HZ |
| مصالح ساختمانی | آلومینیوم |
| وات | 20W - 200W |
| درمان سطحی | پاشش ضد خوردگی |
| منبع نور | رهبری |
| اثر درخشان | 170LM / W یا سفارشی |
| نوع موتور روشنایی | تراشه های LED یا ماژول ها ، 1-6 قطعه |
| فاکتور قدرت | > 0.9 |
| مارک تراشه | برند معروف بین المللی |
| مارک راننده | برند معروف بین المللی |
| دمای رنگ | 2700-6500K |
| دمای کار | -20ºC ~ 50ºC |
| حفاظت از اینگرس | IP65 |
| گواهینامه ها | CE ، RoHS |
| ضمانتنامه | 2/3/5 سال یا سفارشی |
توجه: در صورت نیاز می توان از تمام خیابان های خیابان چراغ خیابان خورشیدی ساخت.لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

کاربرد:
1. بازسازی روشنایی پارکینگ LED ، بازسازی روشنایی جعبه فروشگاه LED ، بازسازی روشنایی منطقه LED.
2. روشنایی استادیوم.
3. نور افکن ، چراغ های منطقه پارکینگ.
4. پمپ بنزین ، مرکز همایش ها.
5. حیاط ، روشنایی مربع ، ایستگاه بندر مربع.
6. جلوی درب فضای باز.

س FAالات متداول:
سوال 1: حداقل مقدار سفارش شما چقدر است؟
A: حداقل مقدار سفارش ما 10 قطعه است و نمونه ها 3-5 روز طول می کشد.تولید انبوه برای سفارشات بیش از یک ظرف به 1-2 هفته زمان نیاز دارد.
سوال 2: آیا شما یک کارخانه هستید یا یک شرکت بازرگانی؟
پاسخ: ما یک کارخانه با ظرفیت تولید بالا و طیف وسیعی از محصولات انرژی خورشیدی در چین هستیم.
Q3آیا برای چراغ های خورشیدی حداقل محدودیت سفارش دارید؟
A: حداقل مقدار سفارش 10 قطعه است و 1 نمونه می تواند برای بازرسی ارائه شود.
سوال 4: ضمانت خود را چطور؟
A: ما برای مشتریان خود 3-5 سال گارانتی را تضمین می کنیم.در طول دوره گارانتی ، اگر مشکلی در کیفیت وجود داشته باشد ، سیستم جدید را به صورت رایگان جایگزین خواهیم کرد.
سوال 5: چگونه کالا را حمل می کنید و رسیدن به آن چه مدت طول می کشد؟
پاسخ: نمونه ها از طریق DHL ، UPS ، FedEx ، TNT و غیره حمل می شوند. رسیدن آنها معمولاً 3-5 روز طول می کشد.هوا و دریا نیز اختیاری هستند.
سوال 6: کیفیت محصولات شما چگونه است؟
پاسخ: محصولات ما محصولات با کیفیت بالا هستند که هرگز محو نمی شوند و در برابر خوردگی ، آب و زنگ زدگی مقاومت بیشتری دارند.
سوال 7: چگونه محصولات شما را سفارش دهم؟
پاسخ: اول ، شما ابتدا نیازهای خرید و نیاز به درخواست خود را به ما اطلاع دهید.ثانیا ، ما با توجه به نیازهای شما یا پیشنهادات خود ، قیمت گذاری خواهیم کرد.سرانجام ، شما باید نمونه ها را تأیید کنید و ودیعه را پرداخت کنید و سپس به طور رسمی خرید کنید ، و سپس محصولات مورد نیاز شما را تولید می کنیم.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.