منجوق الایدی نور خیابانی LED ضد آب با زاویه پرتو 120 درجه با لومن بالا
چراغ خیابانی LED ضد آب لنز کامپیوتر
,چراغ خیابانی LED ضد آب با زاویه 120 درجه
محفظه آلومینیومی تابشی لنز کامپیوتر با زاویه پرتو 120 درجه ضد آب مهرههای LED با لومن بالا IP65

مزایا و ویژگی های محصول
[فوق العاده روشن و صرفه جویی در مصرف انرژی]- چراغ خیابانی LED ضد آب با قدرت 150 وات در فضای باز، 25500 لومن در 5000K نور روز سفید ارائه می دهد.تراشه های LED SMD 3030/2835/5050/5054 با راندمان نور 150 لیتر بر وات، با صرفه جویی در مصرف انرژی تا 85 درصد در طول عمر محصول ما را انتخاب کنید.
[عملکرد بالا] - مواد آلومینیومی ریخته گری دایکاست اتلاف گرمای خوبی را فراهم می کند و لنزهای مهندسی بادوام PC توزیع متقارن را ارائه می دهند.دارای امتیاز بیش از 50000 ساعت استفادهIP65 ضد آب و حفاظت از نوسانات ولتاژ بالا برای خشک کردن، محیط مرطوب، طوفان برفی و شرایط آب و هوایی سخت.
[کاربرد گسترده] - چراغ سیلاب امنیتی LED کاملاً برای مکانهای بیرونی مانند پارکینگ، حیاط، حیاط خلوت، باغها، مزارع، خیابانها، گاراژها، انبارهای قطب، جادههای اسکلهها، جادهها، زمینهای ورزشی، میادین، روشنایی بزرگراهها و سایر مناطق تجاری یا صنعتی
[5 سال گارانتی] - ما پشت چراغ های پارکینگ LED ضد آب در فضای باز KCD خود با ضمانت 5 ساله ایستاده ایم.تایید UL/DLC کیفیت، ایمنی و کارایی بهتری را تضمین می کند.برای سفارش عمده لطفا از قبل به ما ایمیل بزنید تا قیمت بهتری دریافت کنید.




دیتاشیت
| تراشه LED | تراشه LED SMD 2835/5050/3030/5054 |
| طول عمر | 50000 ساعت |
| وات | 150 وات |
| ولتاژ | AC 85-265V، 120-277V |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| کارخانه برق | >0.90 |
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| راندمان نورانی | 150lm/W |
| رنگ روشن | سفید |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6000K/6500K |
| شار نورانی | 22500 لیتر |
| CRI | > 80 |
| رنگ بدنه | خاکستری |
| مصالح ساختمانی | ریخته گری آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP 65 ضد آب |
| دمای کاری | -20 تا +50 درجه سانتیگراد |
| اندازه | 570*80*210 میلی متر |
| گواهینامه | CE/CB/RoHS/EMC |
| ضمانتنامه | 5 سال |
سوالات متداول
Q1.آیا می توانم یک سفارش نمونه برای چراغ LED داشته باشم؟
A: بله، ما از سفارش نمونه برای تست و بررسی کیفیت استقبال می کنیم.نمونه های مخلوط قابل قبول است.
Q2.در مورد زمان پیشروی چطور؟
A: نمونه به 3-5 روز نیاز دارد، زمان تولید انبوه به 1-2 هفته برای مقدار سفارش بیش از 100 PIC نیاز دارد.
Q3.آیا محدودیت MOQ برای سفارش نور LED دارید؟
پاسخ: MOQ کم، 1 عدد برای بررسی نمونه در دسترس است.
Q4.چگونه کالا را ارسال می کنید و چقدر طول می کشد تا به دستتان برسد؟
A: ما معمولا توسط DHL، UPS، FedEx یا TNT ارسال می کنیم.
معمولا 3-5 روز طول می کشد تا برسد.حمل و نقل هوایی و دریایی نیز اختیاری است.
Q5.چگونه می توان سفارش چراغ LED را انجام داد؟
A: ابتدا، نیازها یا درخواست خود را به ما اطلاع دهید.
در مرحله دوم، ما با توجه به نیاز شما یا پیشنهادات خود نقل قول می کنیم.
ثالثاً، مشتری نمونه ها را تأیید می کند و برای سفارش رسمی سپرده گذاری می کند.
چهارم، ما تولید را ترتیب می دهیم.
Q6.آیا چاپ لوگوی من بر روی محصول LED خوب است؟
ج: بله.لطفاً قبل از تولید ما به طور رسمی به ما اطلاع دهید و ابتدا طرح را بر اساس نمونه ما تأیید کنید.
Q7: آیا تضمینی برای محصولات ارائه می دهید؟
A: بله، ما 2-5 سال گارانتی به محصولات خود ارائه می دهیم.
Q8: چگونه با معیوب برخورد کنیم؟
A: اولا، محصولات ما در سیستم کنترل کیفیت دقیق تولید می شوند و میزان نقص کمتر خواهد بود
از 0.2 درصددر مرحله دوم، در طول دوره تضمین، ما چراغ های جدید را با سفارش جدید برای مقدار کم ارسال خواهیم کرد.
برای محصولات دسته ای معیوب، ما آنها را تعمیر کرده و مجدداً برای شما ارسال می کنیم یا می توانیم راه حل را بررسی کنیم
از جمله فراخوانی مجدد با توجه به وضعیت واقعی.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.