پنل خورشیدی تک کریستالی مشکی چراغ های سیلاب در فضای باز لنز شیشه ای ضد آب
چراغ های سیلاب در فضای باز پنل خورشیدی تک کریستالی
,چراغ های سیلاب در فضای باز با لنز شیشه ای ضد آب
بازتابنده جدید با کارایی بالاتر لنز شیشه ای ضد آب در فضای باز





دیتاشیت
| شماره مدل | TK-E 100W |
| مصالح ساختمانی | ریخته گری آلومینیوم |
| باتری | باتری 3.2 ولت / 8 آمپر ساعت LiFePO4 |
| صفحه خورشیدی | 6 ولت / 10 وات تک کریستالی |
| رتبه بندی IP | ضد آب IP 65 |
| دمای عملیاتی | -20 تا +50 درجه سانتیگراد |
| راندمان نورانی | 170lm/W |
| شار نورانی | 17000 لیتر |
| منبع نور | LED SMD 2835/5050/3030/5054 |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6000K/6500K |
| CRI | > 80 |
| ولتاژ | DC 6V |
| حالت | 4 حالت |
| ضمانتنامه | 5 سال |
اطلاعات آیتم
[طراحی هوشمند خورشیدی] چراغ خورشیدی از فناوری خورشیدی هوشمند برای تشخیص ظرفیت باتری استفاده می کند و انرژی و عملکرد را برای ارائه چراغ ها تنظیم می کند.مجهز به پنل خورشیدی بزرگتر، این لامپ سیل می تواند زمان شارژ را کاهش دهد و عملکرد را افزایش دهد.
[افزایش روشنایی و امنیت] این نور خورشیدی در فضای باز دارای 144 LED SMD برای ارائه نور فوق العاده روشن تا 17000 لومن است.روشن تر از بسیاری از چراغ های سیل، این سیل نور فوق العاده روشن تمام نیازهای روشنایی و امنیت فضای باز شما را برآورده می کند.
[مقاوم در برابر آب و هوا و بادوام] طراحی ضد آب IP65 می تواند در تمام شرایط آب و هوایی مقاومت کند: باران، برف و سایر شرایط آب و هوایی شدید.تاسیسات ایده آل عبارتند از: دیوار، گاراژ، سوله، حیاط، ورودی، پله ها، کارگاه ها، و مناطق بزرگ در فضای باز که نیاز به نور امنیتی دارند.
[نصب آسان و ماندگاری] چراغ سیل خورشیدی با نور خورشید تغذیه می شود.بدون نیاز به ترانشه، آن را بی سیم به یک پریز در فضای باز مورد نیاز برای نصب.نصب سریع و آسان، پیدا کردن مکانی که نور کافی خورشید را فراهم می کند و سپس با قطعات ارائه شده نصب می شود.
[سریع شارژ و کار طولانی تر] پنل خورشیدی با نرخ تبدیل 23% به نور کمک می کند تا نور خورشید بیشتری را در طول روز جذب کند.باتری بسیار بزرگ 8000 میلی آمپر ساعتی چراغ های خورشیدی LED در فضای باز را تا 10 تا 12 ساعت تغذیه می کند و تمام شب کار می کند.نکات: زمان واقعی کار و زمان شارژ مورد نیاز تحت تأثیر شدت نور خورشید است.
[کنترل از راه دور سه حالت روشنایی] به راحتی با کنترل از راه دور یا فشار دادن دکمه در پشت چراغ های خورشیدی در فضای باز، حالت ها را تغییر دهید.3 حالت روشنایی وجود دارد که می توانید بر اساس نیاز خود با این چراغ های خورشیدی در فضای باز انتخاب کنید.
سوالات متداول
Q1.آیا می توانم ابتدا نمونه های رایگان برای آزمایش کیفیت دریافت کنم؟
A: بله، ما می توانیم نمونه های رایگان را برای انجام آزمایش ابتدا ارائه دهیم.
Q2.آیا می توانم لوگو و نام تجاری خود را روی لامپ چاپ کنم؟
A: بله، ما می توانیم لوگو و نام تجاری شما را روی لامپ چاپ کنیم، و همچنین می توانیم جعبه رنگارنگ را با توجه به نیاز شما طراحی کنیم.
Q3: زمان تحویل چیست؟
A: زمان تحویل معمولا 20-30 روز پس از تایید سفارش است.
Q4: چگونه کالا را حمل می کنید؟
A: توسط اکسپرس بین المللی مانند DHL، FEDEX، UPS و غیره، از طریق هوا یا کشتی.
Q5: چگونه کیفیت محصول را تضمین می کنید؟
A: ما تست سن را 100٪ برای سفارش انجام می دهیم و میزان نقص کمتر از 0.2٪ خواهد بود.ما 5 سال گارانتی ارائه می دهیم، اگر برای مشکل کیفیت محصول معیوب باشد، ما بازپرداخت می کنیم یا جایگزینی رایگان ارائه می دهیم.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.