چراغهای LED بیرونی بدنه آلومینیومی 180 درجه قابل تنظیم 150 وات 16500LM
چراغ های سیلاب LED در فضای باز 150 وات
,چراغ های LED سیلاب در فضای باز 16500LM
,چراغ های LED سیلاب در فضای باز SMD 3030
عملکرد خوب اتلاف گرما با کیفیت بالا بدنه آلومینیومی 180 درجه قابل تنظیم 150W 16500LM چراغهای LED سیلاب در فضای باز



توضیحات محصول
[150W 16500LM & صرفه جویی در انرژی] چراغ سیلابی 150 واتی فضای باز مجهز به 215 تراشه LED با کیفیت بالا است که نور روشنایی بالا 16500 لومن را برای شما فراهم می کند، با عملکرد خوب برای روشنایی در فضای باز بیش از 85 درصد در هزینه برق صرفه جویی می کند.روشنایی بیشتر، قبض برق کمتر.
[مواد بادوام و خنک کننده کارآمد] که از آلومینیوم ریخته گری با کیفیت بالا ساخته شده است، نور سیلاب LED در فضای باز ما دوام بیشتری نسبت به لامپ های پلاستیکی دارد.طراحی قاب پشتی ساده می تواند اتلاف گرما را تسریع کند و برای افزایش طول عمر آن عالی است.
[IP65 ضد آب] با درجه ضد آب IP65، چراغ سیلاب LED در فضای باز می تواند در هر آب و هوای بدی مانند باران، برف و برف به خوبی کار کند.ایده آل برای حیاط خلوت، باغ، کارگاه، پاسیو، راهرو، زمین بسکتبال، زمین، پشت بام و غیره.
[به عنوان چراغ کار استفاده می شود] لامپ LED Outdoor flood در اندازه کوچک و دارای دوشاخه است، این لامپ LED نصب آسان می تواند به عنوان چراغ کار نیز استفاده شود که برای استفاده در کارخانه ها، کارگاه های ساختمانی یا کارگاه ها بسیار مناسب است.با استفاده های متعدد به یک نور برسید.
[استفاده آسان و قابل تنظیم] با یک براکت فلزی قابل تنظیم عریض و ضخیم شده، چراغ سیل بیرونی را می توان به راحتی در هر مکانی نصب کرد تا زمانی که منبع تغذیه وجود داشته باشد.ما زاویه 180 درجه قابل تنظیم را ارائه کردیم.شما همچنین می توانید نور را به زوایای مختلف بر اساس نیاز خود بچرخانید.
پارامتر فنی محصول
| سری نور | BK02 |
| وات | 150 وات |
| راندمان نورانی | 110lm/W |
| شار لومن | 16500lm |
| مصالح ساختمانی | آلومینیوم ریخته گری با کیفیت بالا |
| رتبه بندی IP | IP65 ضد آب |
| حفاظت IK | IK08 |
| زاویه پرتو | 90 درجه - 120 درجه |
| پیشنهاد ولتاژ | AC 85-265V، 100-277V |
| شیره زندگی | 50000 ساعت |
| منبع نور | SMD 2835/5050/5054/3030 |
| ضمانتنامه | 5 سال |
سوالات متداول
Q1. آیا شما سازنده یا شرکت تجاری هستید؟
A1.ما تولید کننده حرفه ای لامپ LED، لوله LED، پانل LED و چراغ های صرفه جویی در انرژی هستیم.
Q2.از چه شرایط پرداخت استفاده می کنید؟
A2.TT، LC و وسترن یونیون
Q3. چگونه نمونه ها را ارائه می دهید؟
A3. ما نمونه های رایگان را در مقدار مشخص و تحویل ظرف 5-7 روز کاری ارائه می دهیم.
Q4.روند سفارش چگونه است؟
A4.آ.پرس و جو --- همه الزامات روشن را به ما ارائه دهید.
بنقل قول --- فرم نقل قول رسمی با تمام مشخصات روشن.
جفایل چاپ --- PDF، Ai، CDR، PSD، وضوح تصویر باید حداقل 300 dpi باشد.
دتایید نمونه --- نمونه دیجیتال، نمونه خالی بدون چاپ یا نسخه چاپی
ه.شرایط پرداخت --- TT 30٪ پیشرفته، متعادل قبل از حمل و نقل.
f.تولید --- تولید انبوه
gحمل و نقل --- از طریق دریا، هوا یا پیک.تصویر دقیق از بسته ارائه خواهد شد.
Q5. زمان تحویل شما چیست؟
A5. نمونه سفارش: 5-7 روز کاری
سفارش انبوه: 20-25 روز کاری پس از دریافت 30٪ سپرده.
Q6. آیا کارخانه شما می تواند چراغ ها را بر اساس طراحی مشتریان بسازد؟
A6. بله، ما خدمات OEM و ODM را ارائه می دهیم، ما مهندسین حرفه ای برای تحقیق و توسعه داریم.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.