روشنایی خیابانی هوشمند یکپارچه خورشیدی 100W حسگر رادار بدنی ABS 30° زاویه پرتو
چراغ 100 وات مجتمع خورشیدی
,چراغ های خیابانی خورشیدی یکپارچه ABS
,4 روش کار نور خیابان خورشیدی
طراحی لاغر ABS سنسور رادار بدن با کیفیت بالا 4 حالت کار 130° زاویه پرتو هوشمند نور خیابان خورشیدی یکپارچه

جزئیات محصول
چراغ های خورشیدی 100 وات در فضای باز مجهز به 48 عدد لامپ ال ای دی فوق العاده روشن هستند. قدرت خروجی فوق العاده از سایر چراغ های خورشیدی فراتر می رود.درخشش این نور به 17000LM می رسد؛ عمر کار بیش از 50000+ ساعت است، 4 ~ 6 ساعت برای شارژ در نور خورشید در طول روز طول می کشد؛ در شب، 8-12 ساعت زمان کار در حالت تحرک، 4 ساعت زمان کار در حالت نور ثابت،به خونه سالم بريد.
[تاسيس آسان، صفر صورتحساب برق]تاسيس آسان و بدون سيم هاي دردسر آور، چراغ هاي خورشيدي در خارج از منزل با مجموعه اي از لوازم جانبي هاي مونتاژي همراه هستند که مي توانند بر روي ديوارها، ستونهاي، بالکن ها نصب شوند،در هر ديواري، هر جایی در فضای باز. بدون سیم کشی، بدون تعمیر و نگهداری. مناسب برای چراغ های باغ، چراغ های گاراژ، چراغ های پارکینگ، چراغ های خروجی، چراغ های ورودی، چراغ های ورودی، چراغ های حیاط، و غیره
[سنسور حرکت + نوردهی زمانبندی + همیشه روشن شدن] 1. سنسور حرکت: نوردهی 30٪ قدرت را نگه دارید تا حرکت شناسایی شده به طور خودکار به 100٪ نوردهی قدرت تنظیم شود،سپس پس از اینکه فرد 20S را ترک کرد، به 30 درصد روشنایی قدرت بازگردد.روشنایی زمان بندی شده: روشنایی قدرت 100٪ زمان بندی شده روشنایی 2/3/5/6/8 ساعت؛ 3. همیشه روشنایی: همیشه روشنایی قدرت 100٪ روشنایی (در این حالت شما می توانید روشنایی چراغ های خیابانی تنظیم:روشنایی 25 تا 100 درصد).
[IP65 ضد آب و مقاوم در برابر همه آب و هوا] چراغ های خورشیدی در فضای باز دارای یک پوشش پلاستیکی جدید ABS، پنل خورشیدی و پوشش کاملا مطابقت دارند،آب باران به شکاف آب داخل محفظه در امتداد پنل خورشیدی جریان می یابد و از طریق سوراخ کوچک در پایین خارج می شود، به سطح ضد آب IP65 می رسد؛ چراغ خورشیدی بیرونی می تواند به طور طبیعی در -20 ~ 50 درجه سانتیگراد کار کند، به طور خاص برای مقاومت در برابر شرایط شدید آب و هوا مقاوم به باران و برف طراحی شده است،امنیت و امنیت بیشتری برای خانه شما فراهم می کند.
[خدمات پس از فروش] چراغ های خورشیدی گواهی KCD ارائه 3-5 سال خدمات گارانتی رایگان، اگر شما هر گونه سوال، لطفا احساس رایگان به ما تماس بگیرید،ما در عرض 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد و مشکلات شما را حل خواهیم کرد، 100٪ ارائه شده خدمات پس از فروش رضایت بخش!



پارامتر

| شماره مدل | TR-S1 |
| قدرت | 100 وات |
| مواد مسکن | پوشش پلاستیکی ABS |
| کارایی نور | 170lm/W |
| نور | 17000lm |
| پانل خورشیدی | مونو 5V/8W |
| ولتاژ ورودی | DC 6V |
| اندازه بدن ((ملی متر) | 198*432*63 |
| رنگ محفظه | سیاه |
| باتری | LiFePO4 3.2V/7.5Ah |
| عملکرد | ضد آب IP 65 |
| زمان کامل روشن | 10 تا 12 ساعت |
| طول عمر | 50،000 ساعت |
| CRI | >80 |
| PF | >0.90 |
| تضمین | 5 سال |
مزاياي شرکت ما
1) بیش از 13 سال تجربه در صنعت سبک شهرت خوب ما را در سراسر بسیاری از کشورها افزایش می دهد.
2) خدمات OEM و ODM به دلیل نیاز مشتریان ارائه می شود.
3) گواهینامه CE RoHs و کنترل کیفیت توسط ISO9001-2015 ، ارائه محصولات ما با تضمین کیفیت.
4) تامین کنندگان مواد اولیه عالی یک پایه خوب برای بهترین کیفیت محصولات فراهم می کنند.
5) بازرسی مواد خام سختگیرانه نرخ صلاحیت محصول را بهبود می بخشد، عمر را افزایش می دهد.
6) تست خط پیری 100٪ قبل از بسته بندی احتمال خارج شدن محصولات معیوب از کارخانه را به حداقل می رساند.
7) بازرسی کیفیت تصادفی قبل از حمل و نقل اطمینان از قابلیت اطمینان محصولات با داده های فنی.
8) ما انواع زیادی از کالاها را با انواع کیفیت ارائه می دهیم که می توانند نیازهای اکثر بازارهای جهان را برآورده کنند.




Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.