پارکنگ فضای باز چراغ LED خیابان 50W 100W 150W 200W جاده
چراغ خیابانی LED 50W
,چراغ های خیابانی LED در فضای بیرون پارکینگ
پارکینگ زمین چراغ های خیابانی LED تولید کنندگان 50W 100W 150W 200W درب درب بیرون فروش گرم چراغ های خیابانی LED
مزیت محصولات:
* بهره وری نور از تمام لامپ تا130lm/W.
*درجه بندی IP65برای محل مرطوب.
*سنسور سلول نوروعملکردی که می توان آن را خاموش کردبرای انتخاب
*سه نوع روش نصببرای نصب های مختلف در دسترس هستند.
* پيشنهاد5 سال گارانتی، بیش از 50،000 ساعت عمر
* طراحی ماژولار اجازه می دهد تا جداسازی قطعات برایبهترین انتشار گرما.
* محفظه های آلومینیومی ریخته شده و پودری برایضد خوردگی بهتر.
* ETL/DLC/CE/RoHS/LM79/LM80/IES برای تضمین کیفیت و عملیات ایمن.

| مدل | RX-H |
| قدرت | 50W/100W/150W/200W |
| جریان نور | 130LM/W |
| زاویه پرتو | 90 درجه |
| دمای رنگ | 2700K-6500K |
| ولتاژ ورودی | AC85-265V، 50-60Hz |
| ساعت های زندگی | 50000 ساعت |
| CRI | Ra>70 |
| PF | >0.9 |
| ولتاژ فوق العاده | 4KV؛ 20KV اختیاری |
| دمای کار | -35°C~55°C |
| رتبه بندی IP | IP65 |
راه حل روشنایی با عملکرد بالا
* لامپ باغ 50W 100W 150W 200W نور خیابانی را تکمیل می کند و زیبایی کلی فضاهای بیرونی شما را افزایش می دهد.
* تجربه افزایش دید و ایمنی در طول شب با راه حل روشنایی خیابان قابل اعتماد ما.

تکنولوژی پیشرفته برای عملکرد بهینه
* از طیف گسترده ای از دمای رنگ (CCT) از 2700K تا 6500K انتخاب کنید، به شما امکان می دهد محیط مورد نظر را ایجاد کنید.
* طراحی بدون ابزار، نصب و نگهداری آسان را تضمین می کند و زمان و تلاش شما را صرفه جویی می کند.
* با طول عمر 50،000 ساعت، چراغ های خیابان LED ما عملکرد طولانی مدت و کاهش هزینه های نگهداری را فراهم می کنند.

سوال1: شما سازنده هستيد؟
KCD: بله، ما کارخانه خود را با بیش از 14 سال R & D و تولید تجربه پایه در مدیریت کیفیت ISO از سال 2010 داریم.
سوال2: ميتونم يه نمونه سفارش براي چراغ کفش LED داشته باشم؟
KCD: بله، سفارش نمونه برای آزمایش و بررسی کیفیت استقبال می شود. نمونه های مخلوط قابل قبول است.
سوال سوم: در مورد زمان عرضه چراغ کفش LED چطور؟
KCD: 5-7 روز برای سفارش نمونه، 15-25 روز برای سفارش تولید انبوه بر اساس مقادیر سفارش.
س4: چطور محصول تمام شده را ارسال می کنید؟
KCD: توسط SEA، AIR یا Express ((DHL،UPS،Fedex،TNT،و غیره) اختیاری است.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.