چراغ فلزی آلومینیومی با عملکرد بالا Ip67 ضد آب استادیوم بیرونی 10 20 30 50 100 150 200 300 وات چراغ فلزی LED
چراغ فلزی آلومینیومی IP67
,چراغ فلزی آلومینیومی ضد آب
چراغ فلزی آلومینیومی با عملکرد بالا Ip67 ضد آب استادیوم بیرونی 10 20 30 50 100 150 200 300 وات چراغ فلزی LED

جزئیات محصول




[استفاده طولانی مدت و گسترده] ساخته شده از خانه آلومینیوم ریخته شده و شیشه های سخت. عملکرد روشنایی خوب، دارای زاویه شعاع 120 درجه است. چراغ فلد LED در خارج از خانه در باران، برف، برف،و هواي بدترچراغ های بزرگ LED برای باغ ها، انبار، ورودی، کارخانه ها، اسکله ها، میدان ها، استادیوم ها و سایر مکان هایی که نیاز به روشنایی دارند.

[درخشش فوق العاده بالا]: چراغ فلد از تراشه LED با کیفیت بالا استفاده می کند که دارای مزایای درخشش بالا، بهره وری نور بالا و عمر طولانی است.درخشش چند برابر بیشتر از یک پروژکتور LED سنتی است، اما تا 80 درصد برق را صرفه جویی می کند.
[تفاوت گرما کارآمد، IP65 ضد آب] چراغ های فاضلاب LED در فضای باز طراحی بخار سنج ساده را برای افزایش منطقه تماس با هوا اتخاذ می کند،به طور موثر سرعت انتشار گرما را افزایش می دهد و طول عمر چراغ های LED را افزایش می دهد. چراغ امنیتی جوشانده شده و الکتروستاتیک درمان شده است، آسان به زنگ و محو نمی شود. بدن لامپ آلومینیوم ریخته شده را اتخاذ کنید، دارای عملکرد ضد آب IP65 است، عمر طولانیکاهش تعداد تغییرات لامپ، بنابراین کاهش کار دستی.
پارامترهای محصول
| بهره وری (lm/W) | 100 lm/W |
| قدرت (W) | 200 وات |
| CCT (K) | 2700K، 3000K، 4000K، 5000K، 6000K، 6500K |
| ولتاژ | AC 100-277 V 50/60 هرتز |
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| CRI | Ra>75 (پیش فرض) / Ra>80 |
| فاکتور قدرت (PF) | PF>0.90 |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| رتبه بندی IK | IK08 |
| محیط کار | "-20oC ~ + 50oC، 10٪ ~ 90٪ RH" |
| طول عمر L70 در 25 درجه سانتیگراد | >50،000 ساعت |
| مواد بدن | آلومینیوم ریخته شده با فشار بالا |
| رنگ محفظه | سیاه (بر اساس درخواست) |
| مواد پوشش | لنز شیشه ای |
| نوع نصب | روي سيل يا سقف يا ديوار |
| استانداردها | CE، RoHS، EMC، CB، IP65، IK08 |
| تحمل معقول | وات: ±10٪، CCT: ±500K، کارایی لومن: ±5٪ |
سوالات عمومی
سوال1: ميتونم يه نمونه براي آزمايش داشته باشم؟
A: بله، سفارش نمونه برای ارزیابی کیفیت استقبال می شود. نمونه های مخلوط نیز قابل قبول است.
سوال ۲: در مورد زمان تحویل چطور؟
A: معمولا 5-7 روز برای سفارش نمونه، 30-40 روز برای سفارش انبوه.
سوال 3: شما چگونه کالا را حمل می کنید و چه مدت طول می کشد تا به آنجا برسید؟
A: ما معمولا با DHL، UPS، Fedex حمل و نقل می کنیم. معمولا 3-7 روز طول می کشد تا به آنجا برسد. سفارش عمده معمولا با کشتی ارسال می شود.
سوال 4: آیا چاپ لوگو روی محصولات چراغ روشن OK است؟
ج: بله. لطفاً لوگو یا اطلاعاتی را که می خواهید روی لامپ چاپ کنید به ما بفرستید. چاپ ابریشم یا چاپ لیزر در دسترس است.
Q5: آیا شما برای محصولات تضمین می کنید؟
A: بله، ما 3-5 سال گارانتی را برای محصولات خود ارائه می دهیم.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.