150W Ultra-Slim LED Flood Light - روشنایی بالا، ساخت آلومینیوم دوامدار، استفاده متنوع - قیمت تخفیف برای روشنایی بیرونی برتر
لامپ LED 150 وات
,استفاده متنوع از نور سیلاب LED
,چراغ LED آلومینیومی دوامدار
150W Ultra-Thin LED Flood Light - روشنایی بالا آبپاش آلومینیوم LED Outdoor Floodlight - راه حل روشنایی متنوع و مقرون به صرفه برای باغ ها، حیاط ها و بیشتر!

جزئیات محصول

اطلاعات محصول

محیط اطراف خود را با چراغ LED با کیفیت بالا روشن کنید، طراحی شده برای ارائه روشنایی استثنایی و دوام. این راه حل پیشرفته روشنایی دارای لامپ SMD2835 است،که در مقایسه با گزینه های نورپردازی سنتی، نورپردازی با مصرف انرژی را فراهم می کنند و طول عمر طولانی تری دارند..
ساخته شده از مواد قوی آلومینیوم ریخته گری، چراغ سیلاب LED ما تضمین می کند تبعیض حرارت عالی و مقاومت در برابر خوردگی، آن را مناسب برای هر دو برنامه های داخلی و خارجی است.لنز شامل افزایش توزیع نور، اجازه می دهد تا شما را به پوشش مناطق بزرگتر با روشنایی یکنواخت.
برای انعطاف پذیری بیشتر، چراغ فلود ال ای دی با یک براکت چرخش مجهز است، که به شما امکان می دهد زاویه روشنایی را برای پاسخگویی به نیازهای خاص خود تنظیم کنید.آیا شما در حال افزایش امنیت در ملک خود هستید، روشن کردن حیاط پشت خانه، یا نشان دادن ویژگی های معماری، این چراغ فلود LED انتخاب ایده آل است.
پارامترهای محصول
| بهره وری (lm/W) | 120 lm/W |
| قدرت (W) | 150 وات |
| CCT (K) | 2700K، 3000K، 4000K، 5000K، 6000K، 6500K |
| ولتاژ | AC 85-277 V 50/60 هرتز |
| زاویه پرتو | 90° |
| CRI | Ra>75 (پیش فرض) / Ra>80 |
| فاکتور قدرت (PF) | PF>0.9 |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| رتبه بندی IK | IK08 |
| محیط کار | "-20oC ~ + 50oC، 10٪ ~ 90٪ RH" |
| طول عمر L70 در 25 درجه سانتیگراد | >50،000 ساعت |
| مواد بدن | آلومینیوم ریخته شده با فشار بالا |
| رنگ محفظه | سیاه (بر اساس درخواست) |
| مواد پوشش | لنز شیشه ای |
| نوع نصب | روي سيل يا سقف يا ديوار |
| استانداردها | CE، RoHS، EMC، CB، IP65، IK08 |
| تحمل معقول | وات: ±10٪، CCT: ±500K، کارایی لیمن: ±5٪ |




سوالات عمومی
سوال1: ميتونم يه نمونه براي آزمايش داشته باشم؟
A: بله، سفارش نمونه برای ارزیابی کیفیت استقبال می شود. نمونه های مخلوط نیز قابل قبول است.
سوال ۲: در مورد زمان تحویل چطور؟
A: معمولا 5-7 روز برای سفارش نمونه، 30-40 روز برای سفارش انبوه.
سوال 3: شما چگونه کالا را حمل می کنید و چه مدت طول می کشد تا به آنجا برسید؟
A: ما معمولا با DHL، UPS، Fedex حمل می کنیم. معمولاً 3-7 روز طول می کشد تا به آنجا برسد. سفارش عمده معمولاً با کشتی ارسال می شود.
سوال 4: آیا چاپ لوگو روی محصولات چراغ روشن OK است؟
ج: بله. لطفاً لوگو یا اطلاعاتی را که می خواهید روی لامپ چاپ کنید به ما بفرستید. چاپ ابریشم یا چاپ لیزر در دسترس است.
Q5: آیا شما برای محصولات تضمین می کنید؟
A: بله، ما 3-5 سال گارانتی را برای محصولات خود ارائه می دهیم.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.