چراغ های خورشیدی، چراغ های بیرونی LED، چراغ های سنسور حرکت ضد آب، آلومینیوم دوامدار، چراغ های انرژی کارآمد، چراغ های باغ، چراغ های پارکینگ، چراغ های انبار
Product Specification
Place of Origin:
چین
Brand Name:
KCD
Certification:
CE、Rosh
Model Number:
TK-EL
Minimum Order Quantity:
پنجاه تا
Price:
Negotiate the price privately
Payment Terms:
L/C، T/T
Supply Ability:
1000 عدد در روز
Product Details
برجسته کردن:
چراغ خورشیدی آلومینیومی دوامدار
,نور باغ نور سیل خورشیدی
Material:
آلومینیوم
Color:
خاکستری
Power:
500 وات
Waterproof Rating:
IP65
Heat Dissipation:
اتلاف حرارت آلومینیوم
Light Source Type:
LED
Beam Angle:
120 درجه
Lumen:
دمای رنگ
Product Description
چراغ های خورشیدی، چراغ های بیرونی LED، چراغ های سنسور حرکت ضد آب، آلومینیوم دوامدار، چراغ های انرژی کارآمد، چراغ های باغ، چراغ های پارکینگ، چراغ های انبار

انرژی کارآمد و حفاظت از همه آب و هوا! از آلومینیوم با دوام ساخته شده، این چراغ فلد خورشیدی LED طراحی ضد آب، سنسور حرکت و طول عمر طولانی را ادغام می کند، مناسب برای روشنایی در فضای باز.نیازی به سیم کشی نیست خورشیدی و آسان برای نصب برای مسکناستفاده تجاری و صنعتی.




- ضد آب برتر: درجه IP65 از باران و گرد و غبار محافظت می کند.
- از بین بردن گرمای موثر: پوشش آلومینیومی + ساختار خنک کننده عسل برای انتقال سریع گرما.
- طول عمر طولانی تر: تراشه های LED با کیفیت بالا (۵۰،۰۰۰ ساعت) ، باتری خورشیدی با بیش از ۲۰۰۰ چرخه.
- سنسور حرکت هوشمند: 120 درجه کشش زاويه بزرگ (8-10 متر) ، تاخير 30 ثانيه خاموش شدن اتوماتيك


| پارامتر | جزئیات |
|---|---|
| مواد | آلیاژ آلومینیوم با قدرت بالا |
| ضد آب | IP65 |
| منبع نور | LED ((50،000 عمر) |
| پانل خورشیدی | 20 وات |
| باتری | 6V/15Ah |
| روشنایی | 170lm/W |
| سنسور | 120°/8-10m |
| درجه حرارت | -20°C تا 60°C |
| زمان شارژ | 6 تا 8 ساعت |
| زمان روشن شدن | ساعت 8 تا 12 |
- مسکونی: باغ ها، گاراژ ها، درها برای امنیت
- تجاری: پارکینگ ها، انبارها، بیلبوردها
- مناطق عمومیراه پارک ها، خیابان های جامعه، نورپردازی اضطراری
- تنظیمات بی سیم: شامل براکت نصب برای نصب روی دیوار یا زمین است.
- نکته نگهداری: پانل خورشیدی را به طور منظم برای شارژ بهینه تمیز کنید.
Related محصولات
Contact Our Experts And Get A Free Consultation!
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.