همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100 watt led floodlight ip65 ] همخوانی داشتن 55 محصولات.
IP65 ضد آب LED Flood Light 100W Anti Dazzle Optical
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نورانی (lm/w): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
ریخته گری آلومینیوم LiFePO4 با قدرت بالا چراغ نور افکن 100 وات
| Brand name: | KCD |
|---|---|
| استفاده: | نورافکن LED IP65 داخلی/خارجی |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه سکوریت |
چراغهای LED امنیتی 260 ولت Eave Mount 10 W 30 W 50 W در فضای باز سنسور حرکت نور سیل
| نام محصول: | چراغ های سیل سنسور حرکت LED |
|---|---|
| تایپ کنید: | چراغ ال ای دی سیل 100 وات |
| کلمه کلیدی: | لامپ های دیواری در فضای باز |
چراغ های سیل در فضای باز خورشیدی 100 وات 150 وات
| رتبه IP: | IP66 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
SMD2835 Outdoor Security LED Flood Lights RGB 50 وات 100 وات 200 وات با سنسور حرکت
| CRI (را>): | 80 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 120 |
| طول عمر کاری (ساعت): | 50000 |
مسکن آلومینیومی فوق العاده نازک نقره ای 50 وات LED Floodlight Ip66 ضد آب 10 کیلو ولت 200 وات برای زمین بسکتبال باغ خیابان
| تایپ کنید: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
ضد آب IP65 Solar Flood Light 20W 30W 50W 100W 150W 150W 200W
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
آلومینیوم مسکن IP65 ضد آب 100 وات خورشیدی چراغ سیل
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ های LED بیرونی مسکونی با مشخصات کم با قابلیت تغییر رنگ 50 وات 100 وات
| قدرت روشنایی LED Flood: | 20W/30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| درایور LED: | درایور LED/ درایور led dimming 0-10v/ درایور led Dali Dimming |
| ولتاژ ورودی: | AC85-265V، 50/60HZ |
چراغ فلزی آلومینیومی با عملکرد بالا Ip67 ضد آب استادیوم بیرونی 10 20 30 50 100 150 200 300 وات چراغ فلزی LED
| تضمین: | 5 سال |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 100LM/W |
| قدرت: | 200 وات |

