همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w led highbay light ] همخوانی داشتن 42 محصولات.
انبار در فضای باز IP65 ضد آب نورهای بالا 180w 200w 250w 300w 120 درجه UFO LED High Bay Light
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| زاویه: | 90 درجه |
| محل تولید: | فوشان |
چراغ های خلیج LED فوق العاده روشنایی 200W CE ROHS
| ولتاژ ورودی (V): | 220-240V |
|---|---|
| لامپ شار لامپ (lm): | 100-110lm / w |
| CRI (Ra>): | 80 |
چراغ های آلومینیومی با عملکرد خنک کننده فعال
| رنگ: | سیاه |
|---|---|
| اتلاف حرارت: | خنک سازی فعال |
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
100W 150W 200W 110lm / W 2835smd Led High Bay Shop Lights کارخانه استفاده از تراشه های روشن در معرض طیف گسترده ای
| ولتاژ ورودی (V): | 220-240V |
|---|---|
| لامپ شار لامپ (lm): | 100-110lm / w |
| CRI (Ra>): | 80 |
چراغ لایت High Bay قیمت کارخانه 160lm / w LED کارگاه IP65 قدرت تنظیم شده UFO LED High Bay Light
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| نام ماده: | چراغ LED highbay |
| نصب و راه اندازی: | پایه سقفی |
بدنه آلومینیوم 47.5X47.5X16cm 16000lm دور کارخانه High Bay Bay از طراحی ساده استفاده می کند
| ولتاژ ورودی (V): | 85-265 |
|---|---|
| لامپ شار لامپ (lm): | 16000 |
| CRI (Ra>): | 80 |
انبار IP66 High Bay Led Light 150w Ufo 5700k
| ولتاژ ورودی (V): | 220-240V |
|---|---|
| نورانی: | 130-150LM / W |
| CRI (Ra>): | 80 |
مواد آلومینیومی 265 ولت صنعتی LED با نور بالا 50000 ساعت کار
| حفاظت از موج: | 6 کیلو ولت |
|---|---|
| نوع: | چراغ صنعتی UFO LED High Bay |
| مواد محصول: | آلومینیوم |
KCD IP65 LED High Bay Lights Aluminium Industrial Industrial Super Brightness 200W
| ولتاژ ورودی (V): | 220-240V |
|---|---|
| لامپ شار لامپ (lm): | 100-110lm / w |
| CRI (Ra>): | 80 |
کلاس I صنعتی LED High Bay Light 300W 6KV بهره وری انرژی
| قدرت: | 100W/150W/200W/300W |
|---|---|
| حفاظت از موج: | 6 کیلو ولت |
| ضریب قدرت: | ≥0.9 |

