همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w led highbay light ] همخوانی داشتن 42 محصولات.
IP66 چراغ ضد انفجار انبار جدا شده UFO LED 50w 100w 150w 200w چراغ ضد انفجار LED
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| نام ماده: | چراغ LED highbay |
| زاویه: | 120 درجه |
30X30X15cm 90lm / W 6500K 200w چراغ های بالا خلیج LED
| ولتاژ ورودی (V): | 85-265V |
|---|---|
| لامپ شار لامپ (lm): | 8000 |
| CRI (Ra>): | 80 |
22000Lumen 200w LED High Bay Lights
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | 220-240V |
| لامپ شار لامپ (lm): | 100-110lm / w |
High Lumen Warehouse LED High Bay Light 50W 100W 150W
| مواد: | آلومینیوم + کامپیوتر |
|---|---|
| رنگ مسکن: | مشکی خاکستری |
| وات: | 100W/150W/200W |
انبار ضد انفجار 200 وات LED High Bay Lights Super Bright 130-150lm/W آلومینیوم
| وات: | 200 وات |
|---|---|
| بهره وری: | 130-150LM/W |
| محدوده لومن: | 26000-30000lm |
چراغ بلند الومینیوم UFO با حفاظت از 6KV ضد انفجار
| ولتاژ: | AC85-265V |
|---|---|
| ساعات کاری: | 50000 |
| حفاظت از زمین: | M4 (برق های داخلی و خارجی) |
SMD Chip 24000LM Industrial Led High Bay Lights 200w
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
|---|---|
| لامپ شار لامپ (lm): | 24000 |
| دمای کار (℃): | -20 - 50 |
نورپردازی صنعتی تجاری 100W 150W 200W 300W 400W کارگاه LED UFO Highbay
| قدرت: | 100W/150W/200W/300W |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 220-240VAC |
| فرکانس: | 50/60 هرتز |
5kg فوق العاده نازک SMD 200w چراغ های بالا خلیج
| ولتاژ ورودی (V): | 220-240V |
|---|---|
| لامپ شار لامپ (lm): | 100-110lm / w |
| CRI (Ra>): | 80 |
لامپ ال ای دی های صنعتی انباری 90 وات 240 وات 250 وات 400 وات
| کارایی لامپ: | 100LM/W |
|---|---|
| میزان تخریب نور: | 25000 ساعت ≤ 30٪ |
| عمر رتبه بندی شده: | ≥50000 ساعت |

