همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ ce rohs portable led work light ] همخوانی داشتن 60 محصولات.
چراغ های صنعتی LED در فضای باز با نور 120 درجه و کارایی نور 130lm / W
| زاویه دید: | 120 |
|---|---|
| رنگ بدن: | مشکی/خاکستری |
| دمای کار: | -25 تا 45 درجه سانتیگراد |
6500K 10000lm نوردهی در فضای باز چراغ های سیلاب LED برای صنعتی
| دمای رنگ (cct): | 2700K-6500K |
|---|---|
| توصیه میشود استفاده کنید: | انبارها، صنعتی، خرده فروشی |
| رتبه Ip: | IP65 |
چراغ های LED فضای باز Cri80 IP65 با قدرت بالا 100 وات 150 وات 200 وات
| نام محصول: | نور سیلاب باریک smd led قابل حمل ضد انفجار لومن بالا |
|---|---|
| کاربرد: | بزرگراه، حیاط، جاده، فضای باز و غیره. |
| منبع نور: | CREE LED یا سفارشی |
لامپ کار قابل حمل 20w 30w 50w LED کار قابل شارژ USB
| نوع آیتم: | چراغ کار تاشو |
|---|---|
| شماره مدل: | TG02-A |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 6V |
DC 12V 24V 220V 110V ضد آب IP66 لامپ پروژکتور LED 30W 50w 100w 200w لامپ پرتاب قابل حمل LED
| نام محصول: | IK03-E2 |
|---|---|
| تضمین: | 5 سال |
| THD: | <12% |
DC 12V 24V 220V 110V ضد آب IP66 لامپ پروژکتور LED 30W 50w 100w 200w لامپ پرتاب قابل حمل LED
| نام محصول: | IK03-E2 |
|---|---|
| تضمین: | 5 سال |
| THD: | <12% |
IP65 در فضای باز بدون سیم سیلاب قابل حمل قابل شارژ با USB
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
SMD IP65 ضد آب روشنایی بالا در فضای باز ورزشگاه ورزش هوشمند فوق لاغری 20w 30w 50w 100w 200w نور سیلاب
| نام محصول: | IK03-E2 |
|---|---|
| تضمین: | 5 سال |
| THD: | <12% |
IP65 220v کیفیت خوب خانه آلومینیومی در فضای باز نور فلوید اضطراری Pir Sensor 50w 100w 150w 200w 300w چراغ LED
| زاویه دید: | 120 |
|---|---|
| رنگ بدن: | سیاه |
| دمای کار: | -10 تا +45 درجه سانتیگراد |
120 درجه شعاع فرشته نورهای بیرونی با طراحی ضد آب
| منبع نور: | LED |
|---|---|
| شاخص رندر رنگ (Ra): | 80 |
| استفاده: | کمپینگ ماهیگیری پیاده روی اضطراری |

