همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ ce rohs portable led work light ] همخوانی داشتن 60 محصولات.
چراغ کارایی قابل حمل بی سیم و قابل انعطاف قابل حمل بی سیم با نورپردازی قابل شارژ با USB ، با یک چرخش چرخشی
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
IP65 چراغ کار قابل حمل 100 واتی اضطراری پیاده روی چند منظوره
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
SMD 2835 چراغهای الایدی فضای باز چراغهای نورافکن الکترونیکی ورودی AC مهرههای با شدت بالا
| قدرت: | 200 وات |
|---|---|
| اندازه (میلی متر): | 282*372*41 |
| مصالح ساختمانی: | آلومینیوم با کیفیت بالا |
KCD ماژول ضد آب سفید گرم 12 ولت چراغ های فولادی قابل حمل در فضای باز 200 وات پروژکتورهای LED چراغ های فولادی
| نام محصول: | IK05 |
|---|---|
| طول عمر: | 35000 ساعت |
| THD: | <12% |
منعکس کننده نور سیلاب LED 200 واتی قابل تنظیم 180 درجه، مهره های ال ای دی فوق روشن 320 IP65
| سری نور: | IK01 |
|---|---|
| وات: | 200 وات |
| راندمان نورانی: | 120LM/W |
12 ولت 50w 300w 500w 200w LED floodlight Smart Mini SMD2835 Security RGB Floodlight
| قدرت: | 30 وات |
|---|---|
| رهبری: | SMD2835 |
| ولتاژهای ورودی: | AC 85-265V |
Bright Beads لنز کامپیوتر نور سیلاب LED در فضای باز 90 درجه تا 120 درجه زاویه 200 وات 22000 لومن
| وات: | 200 وات |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 110lm/w |
| لومن: | 22000lm |
چراغ کار LED مغناطیسی با باتری 50 وات 60 وات 100 وات چراغ کار قابل شارژ بسیار سخت انعطاف پذیر
| استفاده: | چراغ کاری LED داخلی/خارجی IP65 |
|---|---|
| روشنایی: | فوق العاده روشن |
| بسته حمل و نقل: | شخصی سازی |
چراغ فاضلاب LED 100W برای کمپینگ پیاده روی ماهیگیری در سیاه
| مواد: | آلومینیوم + کامپیوتر |
|---|---|
| توصیه میشود استفاده کنید: | انبارها، صنعتی، خرده فروشی |
| زاویه دید: | 90 |
Stadium Modular 400w 200w LED Flood Light 90° Beam Angle
| نام محصول: | چراغ های سیل زمینی باغ |
|---|---|
| راننده: | MEANWELL |
| ولتاژ ورودی: | 100-240VAC |

