Bright Beads لنز کامپیوتر نور سیلاب LED در فضای باز 90 درجه تا 120 درجه زاویه 200 وات 22000 لومن
چراغهای سیلآلود الایدی با زاویه 120 درجه
,چراغهای سیلآلود الایدی فضای باز 22000 لومن
,چراغهای سیلاب LED 200 واتی
ضد آب IP65 دانه های روشن با عملکرد خوب لنز کامپیوتر 90 درجه تا 120 درجه زاویه 200 وات 22000 لومن چراغ های LED در فضای باز

برگه اطلاعات چراغ های LED 200W OUTDOOR
| مدل شماره | BK02 |
| وات | 200 وات |
| راندمان نورانی | 110lm/W |
| لومن | 22000 لیتر |
| مصالح ساختمانی | آلومینیوم ریخته گری با کیفیت بالا |
| ولتاژ | AC 85-265V، 120-277V |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6000K/6500K |
| منبع نور | LED SMD 2835/5050/3030/5054 |
| CRI | > 80 |
| دمای کاری | -20℃ ~ +50℃ |
| رنگ مسکن | خاکستری |
| PF | >0.90 |
| حفاظت | ضد آب IP 65 |
| ضمانتنامه | 5 سال |
ویژگی نور
انرژی و صرفه جویی در انرژی: نور سیلاب LED 200 وات در فضای باز می تواند تا 22000 لیتر روشنایی و 2700K~6500K نور روز سفید تولید کند.بیش از 80 درصد در مصرف برق نسبت به لامپ های هالوژنی در فضای باز سنتی صرفه جویی می کند، بنابراین دیگر لازم نیست نگران قبوض بالای برق باشید.
بازتابنده با کیفیت بالا: چراغ های کاری LED در فضای باز دارای بازتابنده های حرفه ای چند وجهی برای توزیع یکنواخت نور و روشنایی ملایم تر نسبت به سایر چراغ های کاری هستند.پهنای پرتو سیل بدون سوسو 120 درجه است، بنابراین می توانید به مناطق بزرگ خیره شوید.
غرق حرارت قوی: هیت سینک آلومینیومی لامپ های سیلابی در فضای باز از یک طرح هدایت حرارتی شیاری استفاده می کند که می تواند به طور موثر گرما را دفع کند و می تواند عمر مفیدی تا 50000+ ساعت را برای شما فراهم کند.
کیفیت بالا و بادوام: هر چراغ سیلاب LED در فضای باز دارای رتبه ضد آب IP65 است، پس از آزمایش ضد آب حرفه ای، به نور کار بیرونی اجازه می دهد به طور معمول در محیط های بارانی، برفی، گرم یا سرد کار کند.
کاربردهای متعدد: با براکت قابل تنظیم 180 درجه، می توانید به راحتی لامپ قابل حمل را روی دیوار، سقف، پایه یا هر جایی که می خواهید نصب کنید.چراغ های امنیتی LED در فضای باز با سوئیچ های سیم برق بلند، نه تنها می توانند به عنوان لامپ بیرونی برای داخل، گاراژ، حیاط خلوت، استخر، پارکینگ، ورودی، سالن های بدنسازی، زمین بسکتبال و غیره استفاده شوند، بلکه می توانند به عنوان نورافکن LED نیز استفاده شوند. مغازه، انبار، کارخانه و غیره
سوالات متداول
Q1: ضمانت نامه برای لامپ ها چیست؟
A1: برای لامپ ها، ما 2 سال گارانتی داریم.در صورت بروز هرگونه مشکل کیفی در این مدت، هزینه حمل و نقل و تعویض آن بر عهده ما خواهد بود.
Q2: آیا می توانم از لوگو یا طرح خود روی کالاها استفاده کنم؟
A2: بله. آرم و طراحی سفارشی در تولید انبوه در دسترس است.
Q3: آیا می توانیم آرم خود را روی محصولات اضافه کنیم؟
A3: بله.ما می توانیم لوگوی شما را روی لامپ LED اضافه کنیم.
Q4: آیا می توانیم بسته بندی را طراحی کنیم؟
A4: بله.پیش فرض بسته بندی منظم است، ما می توانیم بسته بندی خود مشتری را انجام دهیم.
Q5: آیا می توانید نمونه ها را تهیه کنید؟
A5: بله، ما می توانیم نمونه هایی را برای شما تهیه کنیم، شما فقط هزینه نمونه و پیک را تحمل می کنید و پس از سفارش به ما، هزینه به شما بازگردانده می شود.
Q6: در مورد زمان تحویل شما چیست؟
A6: سفارشات معمولی OEM و ODM ما به حدود 30 روز نیاز دارند، اگر مشتریان شرایط خاصی برای بسته نداشته باشند، می توانیم کالا را ظرف 20 روز تحویل دهیم.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.