همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ commercial solar powered flood lights ] همخوانی داشتن 38 محصولات.
KCD 3 سال گارانتی IP67 400w 500w چین تولید کنندگان LED خورشیدی برق فلود لایت 12v فلود لایت برای استادیوم 1500w
| مواد: | آلومینیوم دایکاست |
|---|---|
| قدرت: | 50 ولت/100 ولت/200 ولت/300 ولت/400 ولت/500 ولت |
| رتبه Ip: | IP65 |
پانل های مونو IP67 پروژکتور چراغ فلد خورشیدی سنسور چراغ فلد 5000 لومن 100 وات
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت: | 60w/100w/150w/200w/300w/400w/500w |
| ولتاژ: | DC 6V |
EK02 Slim 30W 240V Led Blet Marine Flood Light Super Brightness
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ سیل |
|---|---|
| تراشه: | تراشه LED با قدرت بالا |
| ویژگی: | روشنایی بالا |
چراغ های سیلاب در فضای باز LED ROHS High Lumenes Ip66 80lm / W
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
IP65 20W 30W 50W SMD2835 LED در فضای باز چراغ های سیل با قدرت بالا فوق العاده ضد آب استفاده ضد آب در هر نقطه 100 وات
| تایپ کنید: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
150W ضد آب در فضای باز LED سیل نور آلومینیوم مسکن ورزشی نورپردازی قدرت بالا
| تایپ کنید: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
چراغ خیابانی All In One High Power 200w 300w 400w LiFePO4 یکپارچه پنل خورشیدی
| نام محصول: | ABS همه در یک چراغ خیابانی خورشیدی |
|---|---|
| برق LED: | 200W/300W/400W |
| CCT(K): | 3000K ~ 3500K (سفید گرم) / 6000K-6500K (سفید سرد) |
باتری لیتیوم 100w 150w همه در یک کنترل نور خیابان LED خورشیدی لامپ های خیابان ضد آب خورشیدی
| صفحه خورشیدی: | پانل خورشیدی 18V80W ((مونو سیلیکون کریستالی) |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | باتری لیتیومی 12.8V 30AH |
| عملکرد خاص: | پاکسازی خودکار گرد و غبار و برف |
451.5 * 174.5 * 70mm 170lm / W 30W خورشیدی چراغ های خیابانی چراغ های خیابانی دارای درجه تجاری خورشیدی
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
Black Body 17000 Lumens Outdoor Solar Flood Lights 50w 100w 200w 300w IP65
| وات: | 50W/100W/200W/300W |
|---|---|
| کلوین ها: | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K/6700K |
| ضمانتنامه: | 3 سال |

