همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ commercial solar powered flood lights ] همخوانی داشتن 38 محصولات.
چراغ فاضلاب LED 100W برای کمپینگ پیاده روی ماهیگیری در سیاه
| مواد: | آلومینیوم + کامپیوتر |
|---|---|
| توصیه میشود استفاده کنید: | انبارها، صنعتی، خرده فروشی |
| زاویه دید: | 90 |
چراغ های خورشیدی، چراغ های بیرونی LED، چراغ های سنسور حرکت ضد آب، آلومینیوم دوامدار، چراغ های انرژی کارآمد، چراغ های باغ، چراغ های پارکینگ، چراغ های انبار
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | خاکستری |
| قدرت: | 500 وات |
150W چراغ فلد LED نصب آسان طراحی کمکی صرفه جویی در فضای باز چراغ فلد انرژی کارآمد نور روشن برای باغ ها حیاط ها انبارها و بیشتر
| نام محصول: | GK-P |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| قدرت: | 50W-600W |
SMD IP65 ضد آب روشنایی بالا در فضای باز ورزشگاه ورزش هوشمند فوق لاغری 20w 30w 50w 100w 200w نور سیلاب
| نام محصول: | IK03-E2 |
|---|---|
| تضمین: | 5 سال |
| THD: | <12% |
KCD خروجی سوپر روشنایی چراغ فلد نور بالا IP67 100w 200w 300w 400w 500w 600w خورشیدی شارژ مجدد
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| نام محصول: | چراغ سیل خورشیدی |
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |
ضد آب IP66 یکپارچه سنسور خورشیدی 20 وات نور قدرت بالا برای کارخانه جاده باغ روشن است
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
کنترل از راه دور روشنایی خیابانی LED داخلی 300 ولت 400 ولت نور خیابانی خورشیدی همه در یک با باتری بزرگ
| نام محصول: | همه در یک چراغ خیابان خورشیدی |
|---|---|
| دمای رنگ: | 6500K سفید سرد |
| مواد بدن لامپ: | آلیاژ آلومینیوم |
روشنایی بالا زمان کار طولانی در فضای باز 50W 100W 150W 200W 250W 300W قطب LED باتری نور خورشیدی خیابان
| صفحه خورشیدی: | پانل خورشیدی 18V80W ((مونو سیلیکون کریستالی) |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | باتری لیتیومی 12.8V 30AH |
| عملکرد خاص: | پاکسازی خودکار گرد و غبار و برف |
EMC 100 وات همه در یک چراغ خیابان خورشیدی برای مدرسه اداری
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
دادسرای بدمینتون 170 لیتر / W چراغ LED High Bay Light
| ولتاژ ورودی (V): | 220-240V |
|---|---|
| لامپ شار لامپ (lm): | 100-110lm / w |
| CRI (Ra>): | 80 |

