همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ cri 80 outdoor led flood lights ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
چراغ های سیلابی 300 واتی Ip65 خورشیدی در فضای باز با تایمر 2835 تراشه Smd
| نام محصول: | چراغ سیل خورشیدی LED |
|---|---|
| مورد: | نورافکن خورشیدی |
| صفحه خورشیدی: | سیلیکون تک کریستالی |
نور سیلاب خورشیدی باریک 20 واتی فوق روشن LED برای کارخانه انبار
| دمای رنگ (CCT):: | 2700 تا 6500 هزار |
|---|---|
| بازده نوری لامپ (lm/w):: | 170، 100lm-150lm/w |
| CRI (را>):: | 80 |
چراغ های LED بیرونی مسکونی با مشخصات کم با قابلیت تغییر رنگ 50 وات 100 وات
| قدرت روشنایی LED Flood: | 20W/30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| درایور LED: | درایور LED/ درایور led dimming 0-10v/ درایور led Dali Dimming |
| ولتاژ ورودی: | AC85-265V، 50/60HZ |
لامپهای 150W 400W Ip65 Motion Sensor Outdoor Flood Light چراغ برای زمین بسکتبال
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
| کاربرد: | باغ ، محوطه ، میدان ، نورپردازی در فضای باز |
100 W 150 W 200 W LED خورشیدی در فضای باز چراغ های سیل نور پروژکتور زمینی نور ساز
| نام محصول: | نور خورشیدی در فضای باز با سنسور حرکت |
|---|---|
| قدرت: | 50W/100W/200W/300W |
| کلمه کلیدی: | چراغ های سیلاب ضد آب خورشیدی DC در فضای باز |
چراغ های آبپاش LED در فضای باز
| Warranty: | 3 years |
|---|---|
| Working temperature(℃): | -20 - 50 |
| Application: | Outdoor |
50 ولت - 300 ولت ضد آب چراغ سیلاب LED سنسور امنیت نور سیلاب خورشیدی برای دیوار بیرونی
| نام محصول: | نور سیل سنسور امنیت خورشیدی در فضای باز |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم+سیلیکون تک کریستالی |
| صفحه خورشیدی: | سیلیکون تک کریستالی |
ریخته گری آلومینیوم LiFePO4 با قدرت بالا چراغ نور افکن 100 وات
| Brand name: | KCD |
|---|---|
| استفاده: | نورافکن LED IP65 داخلی/خارجی |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه سکوریت |
سنسور حرکت ماژول ضد نور 30W LED ضد نور انفجار
| کاربرد: | چشم انداز |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP65 |
| نام محصول: | نورافکن LED |
گواهی آلومینیوم در فضای باز SMD2835 IP65 50w Led Floodlight CE ROHS
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP65 |
| کاربرد: | چشم انداز |

