همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ cri 80 outdoor led flood lights ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
چراغ های سیلاب خورشیدی در فضای باز آلومینیومی 100 وات 150 وات 200 وات پرتوان غروب تا طلوع با سنسور حرکت
| مورد: | Smd LED چراغ سیلاب در فضای باز |
|---|---|
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
| قدرت: | 30w/60w/100w/150w/200w |
چراغ های سیلابی گرم سفید خورشیدی تجاری 50 وات 100 وات 200 وات
| نام محصول: | لامپ خورشیدی متحرک |
|---|---|
| نوع نور: | خورشیدی، صرفه جویی در انرژی، چراغ دیواری، LED |
| سطح حفاظت: | IP65 |
لامپ کار قابل حمل 20w 30w 50w LED کار قابل شارژ USB
| نوع آیتم: | چراغ کار تاشو |
|---|---|
| شماره مدل: | TG02-A |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 6V |
CRI80 6500K 50 W خورشیدی در فضای باز چراغ های سیلاب خاکستری ABS LiFePO4 با راندمان بالا
| وات: | 50 وات |
|---|---|
| فرم نور: | لامپ های خورشیدی در فضای باز |
| روش کنترل: | کنترل نور و کنترل از راه دور |
چراغ های سیلابی 30 واتی 60 واتی 100 واتی فوق العاده روشن امنیت طولانی مدت IP67
| تایپ کنید: | چراغ های سیلاب خورشیدی |
|---|---|
| دمای رنگ (CCT): | 3000 ~ 6500 هزار |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه سکوریت |
KCD صنعتی آلومینیوم 100w 200w 300w امنیت نور خورشیدی سیلاب چراغ های خورشیدی قابل شارژ
| رنگ: | سیاه |
|---|---|
| قدرت: | 100 وات |
| لومن: | 170lm/w |
چراغ سیل خورشیدی با روشنایی بالا IP65 300W لامپ منظره باغ در فضای باز
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (درجه): | 130*90 |
| منبع نور LED: | بریدجلوکس |
170lm/W مونو سولار چراغهای سیلابی 50w 100w 200w 300w DC 6V
| مصالح ساختمانی: | ریخته گری آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ بدنه: | مشکی |
| قدرت: | 50W/100W/200W/300W |
100w 150w 200w LED چراغ های سیلابی با انرژی خورشیدی انبار کنترل از راه دور زمینی
| تراشه: | SMD2835 |
|---|---|
| ورودی: | DC6V |
| نورانی: | 160lm/w |
KCD سوئیچ اتوماتیک کوچک 60w 200w 300w امنیت قیمت پایین چراغ فلد ال ای دی چراغ فلد خورشیدی 100w
| نوع انرژی: | نیروی خورشیدی |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | ABS |
| رنگ پوسته: | سیاه |

