همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ cri 80 outdoor led flood lights ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
لامپ ال ای دی لامپ LED 10 وات 30 وات 50 وات 200 وات LED هوشمند RGB با قابلیت کاهش نور دریایی
| نام محصول: | نورافکن LED |
|---|---|
| مورد: | چراغ Smd LED فضای باز |
| تایپ کنید: | نورافکن LED ضد آب IP65 |
پروژکتور 400 وات از راه دور P65 چراغ خورشیدی با نور خورشیدی گرم
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
چراغ فلزی آلومینیومی با عملکرد بالا Ip67 ضد آب استادیوم بیرونی 10 20 30 50 100 150 200 300 وات چراغ فلزی LED
| تضمین: | 5 سال |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 100LM/W |
| قدرت: | 200 وات |
مقاومت در برابر آب شارژی LED Floodlight دای ریخته گری آلومینیوم خروجی بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثر نوری (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
SMD Boat Stadium Marine AC Outdoor Floodlight 10 W 20 W 30 W
| قدرت: | 100 وات |
|---|---|
| ورودی (فرکانس): | AC110-130V / AC200-240V (50/60Hz) |
| اثر: | 90lm/w |
محفظه آلومینیومی 100 وات Lumen High Flightlight LED با باتری LiFePO4
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نوری (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (v): | AC220-240V |
100W LED چراغ کار قابل شارژ DC 6V ورودی زمان کار طولانی خوب گرما فرو رفتن
| رنگ: | سیاه |
|---|---|
| جنس بدنه: | ریخته گری آلومینیوم |
| قدرت: | 30W/50W/100W |
ROHS Ip65 100w 150w 200w LED LED High Bay Light
| نام: | پنل خطی LED High Bay |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2835 |
| درایور LED: | راننده Meanwell |

