همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ cri 80 outdoor led flood lights ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
چراغهای سیلاب خورشیدی بیسیم 50 وات 100 وات 200 وات 300 وات Smd 5050
| وات: | 50 وات، 100 وات، 200 وات، 300 وات و غیره |
|---|---|
| ال ای دی ها: | smd 2835/smd 5050 |
| زاویه لوبیا: | 180 درجه |
17000 لومن 100 وات خورشیدی نور سیلاب در فضای باز اتلاف حرارت لنز کامپیوتر
| راندمان لامپ (LM/W): | 170lm/w |
|---|---|
| واتاژ: | 100 وات |
| جنس بدنه: | ریخته گری آلومینیوم |
منجوق الایدی نور خیابانی LED ضد آب با زاویه پرتو 120 درجه با لومن بالا
| مصالح ساختمانی: | ریخته گری آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | خاکستری |
| وات: | 150 وات |
پنل خورشیدی تک کریستالی مشکی چراغ های سیلاب در فضای باز لنز شیشه ای ضد آب
| وات: | 100 وات |
|---|---|
| صفحه خورشیدی: | تک کریستالی |
| باتری: | 3.2V/8Ah |
50 وات 100 وات 200 وات 300 وات لامپ خورشیدی فضای باز خورشیدی EMC نرخ تبدیل بالاتر حفاظت قوی
| جنس بدنه: | ریخته گری آلومینیوم |
|---|---|
| قدرت: | 50W/100W/200W/300W |
| ولتاژ کاری: | DC 6V |
چراغ های ضد آب خورشیدی 200 وات 110 lm/W 6000K 50000 ساعت طول عمر
| وات: | 200 وات |
|---|---|
| نورانی: | 100-110 lm/W |
| شار نوری لامپ (lm): | 20000 لیتر |
100 وات خورشیدی در فضای باز پوسته اتلاف حرارت نور سیل 170lm/w
| نوع پوسته: | ریخته گری آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| وات: | 100 وات |
KCD بازتاب دهنده نور بالا خنک سفید باتری قابل تعویض 50w 100w 200w 500w 1000w صنعتی در فضای باز
| نام محصول: | چراغ های سیل خورشیدی |
|---|---|
| صفحه خورشیدی: | سیلیکون تک کریستالی |
| باتری: | 3.7V/10AH |
چراغهای LED امنیتی 260 ولت Eave Mount 10 W 30 W 50 W در فضای باز سنسور حرکت نور سیل
| نام محصول: | چراغ های سیل سنسور حرکت LED |
|---|---|
| تایپ کنید: | چراغ ال ای دی سیل 100 وات |
| کلمه کلیدی: | لامپ های دیواری در فضای باز |
مسکن آلومینیومی Wide Angle Solar 200W ورزشگاههای ورزشی در فضای باز Led Flightlight
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثر نورانی (lm/w): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |

