همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ cri 80 outdoor led flood lights ] همخوانی داشتن 421 محصولات.
چشم انداز Ip65 چراغ های سیل خورشیدی در فضای باز به رهبری
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 120 درجه |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
Warehouse Sport Ground Portable Outdoor 100w نور خورشیدی با سنسور
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، اندازه گیری محل کار ، نصب پروژه |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
| CRI (Ra>): | 80 |
SMD2835 محافظ انرژی صرفه جویی در انرژی خورشیدی سیل نوری 200 واتی بدنه آلومینیومی با لومن بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نوری (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ های سیل خورشیدی مسکن آلومینیوم مسکن آلومینیوم 500 وات
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
High Lumen IP65 ضد آب در فضای باز LED Flightlight SMD 50W
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ سیل |
|---|---|
| تراشه: | تراشه LED با قدرت بالا |
| ویژگی: | روشنایی بالا |
نور سیلاب خورشیدی باریک 20 واتی فوق روشن LED برای کارخانه انبار
| دمای رنگ (CCT):: | 2700 تا 6500 هزار |
|---|---|
| بازده نوری لامپ (lm/w):: | 170، 100lm-150lm/w |
| CRI (را>):: | 80 |
Slim Outdoor Ip65 400watt 500watt Solar Motion Flood Light
| مواد: | آلومینیوم دایکاست |
|---|---|
| قدرت: | 50w/100w/200w/300w/400w/500w |
| نوع آیتم: | صرفه جویی در مصرف انرژی در فضای باز LED چراغ سیل |
چراغ جاده آلومینیوم 200W 300W IP66 SMD در فضای باز قطب گسترده تراشه های مارک قرار گرفتن در معرض قدرت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 12V |
چراغ سیل خورشیدی SMD2835 300w برای حیاط خلوت مربع باغ
| تایپ کنید: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
100w 150w 200w خورشیدی در فضای باز چراغ سیل 2700 ~ 6500K CCT
| دمای رنگ (CCT):: | 6500K 2700 |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V):: | AC 85-265V |
| کارایی درخشان لامپ (lm / w):: | 170lm-180lm/w |

