همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ cri 80 outdoor led flood lights ] همخوانی داشتن 421 محصولات.
Stadium Landscape 500w Outdoor Led Module Floodlight
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ راه راه بدنه آلومینیومی همه در یک چراغ سیل خورشیدی به رهبری IP67 170lm / w
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
چراغ های سیل خورشیدی 30W 172 * 201 * 41mm ضد آب
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
سنسور حرکت ضد انفجار 20 واتی Floodlight Outdoor IP65 ضد آب
| تایپ کنید: | صرفه جویی در مصرف انرژی در فضای باز LED چراغ سیل |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | AC 85-265V |
| کری (ra>): | 80 |
یک لامپ پروژکتور روشنایی بزرگ با زاویه تاشو، نصب آسان، مصرف برق کم و محصولات سفارشی
| نام محصول: | EK06 |
|---|---|
| ضمانت: | 2 سال |
| دمای کار (℃): | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
چراغ سیلاب LED فضای باز 3CCT دمای رنگ 3000K 4000K 6500K قابل تنظیم ضد آب IP65 مواد خاکستری لامپ با کیفیت بالا
| نام محصول: | ek05-ec |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| دمای کار ((°C): | -10℃ ~ +50℃ |
آلیاژ آلومینیوم چراغ سیل منظره LED 20w 30W 40W RoHS Ip65
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
چراغ های سیلاب خورشیدی فوق العاده نازک Ra80 با سنسور حرکت سفید گرم
| نام محصول: | سوپر باریک خورشیدی LED سیل نور |
|---|---|
| قدرت: | 50W/100W/200W/300W |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم دایکاست با کیفیت بالا |
چراغ کار LED تاشو ، قابل چرخش ، سبک و قابل حمل 18 ولت 18 و 48 وات با زاویه پرتو 120 درجه
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
CE 80Ra 144w تاشو چراغ کار اضطراری شارژ موبایل 2700 ~ 6500K
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |

