همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ cri 80 outdoor led flood lights ] همخوانی داشتن 421 محصولات.
چند کاره 20 وات 40 وات 12 ولت قابل حمل چراغ کاری LED قابل تعویض مطابق رنگ با پایه
| نام محصول: | چراغ کار LED قابل حمل 100 واتی قابل شارژ در فضای باز |
|---|---|
| LED ولتاژ کاری: | DC 6V |
| LED با کارایی درخشان: | 170 Lm /W |
SMD2835 یکپارچه ورزشگاه خورشیدی چراغ های سیل 25w 40w 60w 100w 200w
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| بازده نوری لامپ (LM/W): | 170 |
| منبع نور: | SMD2835 |
چراغ سیل خورشیدی با روشنایی بالا IP65 300W لامپ منظره باغ در فضای باز
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (درجه): | 130*90 |
| منبع نور LED: | بریدجلوکس |
IP65 چراغهای سیلابی هوشمند LED خورشیدی در فضای باز ضدآب 60 وات صرفهجویی در مصرف انرژی
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ سیلاب خورشیدی OEM محفظه آلومینیومی ضد آب بی سیم چراغ کنار دیوار در فضای باز
| رنگ: | BLCAK/WHITE |
|---|---|
| مواد: | ریخته گری آلومینیوم |
| سبک: | نوین |
KCD صنعتی آلومینیوم 100w 200w 300w امنیت نور خورشیدی سیلاب چراغ های خورشیدی قابل شارژ
| رنگ: | سیاه |
|---|---|
| قدرت: | 100 وات |
| لومن: | 170lm/w |
نور سیل خورشیدی ضد آب 50 وات ضد آب در فضای باز CE Garden IP65
| نوع آیتم: | چراغ سیلاب خورشیدی |
|---|---|
| کاربرد: | چشم انداز |
| قدرت: | 20 وات 30 وات 50 وات 100 وات 150 وات 200 وات |
100w 200w 300w IP65 لامپ پروژکتور منظره نور سیل در فضای باز
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
چراغ کار LED قابل شارژ تاشو 144W 1500LM تاشو
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
4500 لیتر لومن IP67 پنل خورشیدی سیل نور 50000 ساعت کار مادام العمر
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |

