همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ cri 80 outdoor led flood lights ] همخوانی داشتن 421 محصولات.
100w 150w 200w LED چراغ های سیلابی با انرژی خورشیدی انبار کنترل از راه دور زمینی
| تراشه: | SMD2835 |
|---|---|
| ورودی: | DC6V |
| نورانی: | 160lm/w |
KCD سوئیچ اتوماتیک کوچک 60w 200w 300w امنیت قیمت پایین چراغ فلد ال ای دی چراغ فلد خورشیدی 100w
| نوع انرژی: | نیروی خورشیدی |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | ABS |
| رنگ پوسته: | سیاه |
چراغهای سیلاب خورشیدی بیسیم 50 وات 100 وات 200 وات 300 وات Smd 5050
| وات: | 50 وات، 100 وات، 200 وات، 300 وات و غیره |
|---|---|
| ال ای دی ها: | smd 2835/smd 5050 |
| زاویه لوبیا: | 180 درجه |
17000 لومن 100 وات خورشیدی نور سیلاب در فضای باز اتلاف حرارت لنز کامپیوتر
| راندمان لامپ (LM/W): | 170lm/w |
|---|---|
| واتاژ: | 100 وات |
| جنس بدنه: | ریخته گری آلومینیوم |
باتری LiFePO4 هوشمند خورشیدی در فضای باز چراغ های سیلاب خنک کننده با لومن بالا
| کاربرد: | چشم انداز |
|---|---|
| صفحه خورشیدی: | 6 ولت / 10 وات |
| دمای رنگ: | 2700K-6500K |
ABS Housing CE EMC 100 وات چراغ خیابان LED All In One برای پارکینگ ها
| رنگ: | خاکستری |
|---|---|
| مواد: | لنز ABS+PC با کیفیت بالا |
| نوع باتری: | باتری LifePo4 |
منجوق الایدی نور خیابانی LED ضد آب با زاویه پرتو 120 درجه با لومن بالا
| مصالح ساختمانی: | ریخته گری آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | خاکستری |
| وات: | 150 وات |
چراغ خیابان خورشیدی EMC 30w 60w SMD3030 All in One خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ خیابانی خورشیدی ضد آب Ip67 200w با روشنایی بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
CRI80 قابل حمل قابل حمل 100 وات چراغ کار قابل شارژ
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |

