همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ cri 80 outdoor led flood lights ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
CRI80 چراغ های سیلاب LED در فضای باز 100 واتی محفظه آلومینیومی هوشمند ضد انفجار قابل حمل
| کاربرد: | چشم انداز |
|---|---|
| شار نوری لامپ (LM): | 9000 |
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
ضد انفجار IK08 Electric EK03 چراغ های LED در فضای باز با راندمان بالا 100-110lm/W
| ضمانتنامه: | 5 سال |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 100-110lm/W |
| وات: | 30W/50W/100W/150W/200W |
آلومینیوم فوق العاده نازک ریخته گری 120 وات چراغ سیل در فضای باز
| اندازه بسته تکی: | 43x34x34 سانتی متر |
|---|---|
| وزن ناخالص مجرد: | 15000 کیلوگرم |
| دمای کاری (℃): | -20 ~ 50 |
حیاط حیاط فضای باز چراغ های LED سیلاب خنک کننده 20 وات توان بالا 2000LM
| رنگ: | مشکی |
|---|---|
| نوع لنز: | شیشه |
| جنس بدنه: | ریخته گری آلومینیوم |
EMC SMD 5050 چراغ های ال ای دی فضای باز 2700K برای کارخانه های ایوان جلویی باغ
| نوع تراشه های LED: | SMD 2835/5050 |
|---|---|
| تضمین: | 5 سال |
| مواد: | محفظه آلومینیومی ریخته گری دایکست + لنز شیشه سکوریت |
ضد تابش سایه خنک کننده IP66 چراغ های LED فضای باز 100 وات 5 سال گارانتی
| ولتاژ ورودی: | AC 85-265V/100-277V 50-60Hz |
|---|---|
| وات: | 100 وات |
| راندمان نورانی: | 100-110lm/W |
چراغ های سیلاب LED فضای باز با نصب آسان، زاویه قابل تنظیم و مصرف برق کم
| نام محصول: | EK02-2 |
|---|---|
| ضمانت: | 2 سال |
| دمای کار (℃): | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
لنز شیشه ای 90lm/W در فضای باز چراغ های LED چراغ های ورزشی Rgb تمیز کردن خودکار مهره های ال ای دی فوق العاده روشن
| مصالح ساختمانی: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ مسکن: | مشکی |
| مواد لنز: | شیشه تمپرینگ ضخیم |
Smd 5054 ضد آب LED در فضای باز چراغ های سیل 3000K 180 درجه قابل تنظیم
| منبع led: | SMD 2835/5050/5054 |
|---|---|
| CCT: | 2700k/3000k/4000k/5000k/6000k/6500k |
| درجه ضد آب: | IP65 ضد آب |
Bright Beads لنز کامپیوتر نور سیلاب LED در فضای باز 90 درجه تا 120 درجه زاویه 200 وات 22000 لومن
| وات: | 200 وات |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 110lm/w |
| لومن: | 22000lm |

