همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ cri 80 outdoor led flood lights ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
13500lm 150W LED Outdoor Flood Lights ضد آب IP65 لومن بالا برای خانه
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
| رنگ: | نقره اي |
چراغهای الایدی فضای باز 8000lm 10w 30w 50w 5000k گرم سفید مدولار RGB
| قدرت: | 10W/20W/30W/50W/100W/120W/150W/200W/300W |
|---|---|
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
| مورد: | Smd LED چراغ سیلاب در فضای باز |
چراغ سیل LED در فضای باز سنسور فوق العاده نازک آلومینیومی
| قدرت: | 10 وات |
|---|---|
| CCT: | 2700-6500 هزار |
| CRI: | > 80 |
24000 لومن در فضای باز 200 وات LED نور سیلاب خوب گرما گیر 80 CRI 120 درجه 320 مهره های LED
| قدرت: | 200 وات |
|---|---|
| کارایی نورانی: | 120LM/W |
| شار لومن: | 24000 لیتر |
محفظه آلومینیومی 90lm/W چراغ های LED در فضای باز بیش از 50000 ساعت طول عمر
| ضمانتنامه: | 3 سال |
|---|---|
| CRI: | > 80 |
| CCT: | 2700k/3000k/4000k/5000k/6000k/6500k |
چراغ های LED سیلابی با کابل بلند تمام وات در فضای باز 120 درجه زاویه پرتو 2700-6500K IP65
| راندمان نورانی: | 100-110lm/W |
|---|---|
| وات: | 10W/20W/30W/50W/100W |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
2700K 100 W چراغ های سیلاب ضد آب در فضای باز ضد آب
| منبع نور: | تراشه epistar / Bridgelux / Bridgelux |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 80 |
کنترل سوئیچ چراغ LED ضد آب در فضای باز 50w 100w 150w 200w 120lm/W
| ولتاژ کاری: | AC 85-265V، 100-277V |
|---|---|
| منبع نور: | SMD 2835/5050/5054/3030 |
| راندمان نورانی: | 120LM/W |
SMD 2835 چراغهای الایدی فضای باز چراغهای نورافکن الکترونیکی ورودی AC مهرههای با شدت بالا
| قدرت: | 200 وات |
|---|---|
| اندازه (میلی متر): | 282*372*41 |
| مصالح ساختمانی: | آلومینیوم با کیفیت بالا |
چراغ های سیلاب LED در فضای باز ODM Anti Dazzle Optical Design 30W
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| نام محصول: | نورافکن LED |
| تراشه LED: | SMD2835 |

