همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar led street light 100w ] همخوانی داشتن 355 محصولات.
چراغ خورشیدی LED IP65 با 50،000 ساعت طول عمر گرم سفید / سرد سفید DC12V دیوار / ستون نصب شده
| Color Temperature: | Warm White/Cool White |
|---|---|
| Lifespan: | 50,000 Hours |
| IP Rating: | IP65 |
30000h Life IP65 100lm / W چراغ خیابان ضد آب با صفحه خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
خورشیدی 670 * 260 * 110 میلی متر 150 وات چراغ خیابان LED ضد آب
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
ABS Housing CE EMC 100 وات چراغ خیابان LED All In One برای پارکینگ ها
| رنگ: | خاکستری |
|---|---|
| مواد: | لنز ABS+PC با کیفیت بالا |
| نوع باتری: | باتری LifePo4 |
چراغ های خیابانی LED فضای باز SMD 3030 90lm/W 60w 100w 150w 200w 220v برای مکان های عمومی
| ولتاژ: | AC85-265V |
|---|---|
| Ra/CRI: | ≥80 |
| زاویه لوبیا: | 60*140 درجه |
4500 لیتر لومن IP67 پنل خورشیدی سیل نور 50000 ساعت کار مادام العمر
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ های خیابانی LED با انرژی خورشیدی 2700K کنترل شدت خودکار یکپارچه 100 وات 150 وات 200 وات
| قدرت: | 100w/150/200w |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC 6V |
| بازده نوری لامپ (LM/W): | 170 |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی 170 وات 60 وات 90 وات 200 وات پارکینگ در فضای باز با باتری لیتیوم یون داخلی
| رتبه بندی IP: | IP65 |
|---|---|
| نوع آیتم: | چراغ خیابان |
| طول عمر کاری (ساعت): | 50000 |
چراغ خیابان LED ضد آب High Lumen IP65 ضد آب 6500K 100W 150W 200W
| پشتیبانی از دیمر: | آره |
|---|---|
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
| منبع نور: | رهبری |
Bridgelux Smd IP66 200w چراغ خیابان ضد آب با قطب
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |

