همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar led street light 100w ] همخوانی داشتن 355 محصولات.
IP65 کنترل از راه دور ضد نور چراغ خیابانی در فضای باز با باتری لیتیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح خودکار CAD ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
120lm/w ضد آب LED چراغ خیابانی 50 وات 100 وات 150 وات محفظه آلومینیومی
| نوع آیتم: | چراغ خیابان |
|---|---|
| کاربرد: | جاده، جاده، فضای باز، باغ |
| کلمه کلیدی: | لنز نوری در فضای باز 20w/30w/50w/100w چراغ خیابانی LED |
زمین بسکتبال 12 ولت SMD 100W چراغ خیابان ضد آب چراغ خورشیدی قدرت فوق العاده بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی IP65 130lm / w 100W
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی قابل حمل 100 وات High Lumens
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
FCC IP65 خورشیدی چراغ های خیابانی LED با رنگ سفید مواد آلیاژ آلومینیوم
| رتبه بندی IP: | IP65 |
|---|---|
| ولتاژ: | DC12V |
| ضمانتنامه: | 3 سال |
KCD با روشنایی بالا IP65 ضد آب ضد آب جاده کنترل کننده هوشمند 100w چراغ خیابان خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
چراغ خیابانی خورشیدی با انرژی بالا ROHS 150W 16500lm 590 * 270 * 110mm چراغ خیابان خورشیدی در فضای باز
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 220 ولت |
451.5 * 174.5 * 70mm 170lm / W 30W خورشیدی چراغ های خیابانی چراغ های خیابانی دارای درجه تجاری خورشیدی
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
چراغ خیابانی خورشیدی کبراهد OEM ODM گالوانیزه Ip65 30W
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |

