همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar led street light 100w ] همخوانی داشتن 355 محصولات.
چراغ های خیابان LED خورشیدی نصب شده بر روی دیوار / قطب نوردهی IP65 DC12V با زاویه 120 °
| Beam Angle: | 120° |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Working Temperature: | -20℃~+50℃ |
سنسور حرکت همه در یک نور خیابان LED خورشیدی 50W 100W 200W IP65 لامپ منظره ضد آب
| صفحه خورشیدی: | نوع 60W*18V |
|---|---|
| باتری: | 24AH*12.8V (LiFePO4) |
| زمان کار: | 10-15 ساعت در روز، 5-7 روز بارانی |
چراغ خورشیدی یکپارچه IP65 60 وات خورشیدی همه در یک
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
| CRI (Ra>): | 80 |
آلومینیوم یکپارچه همه در یک خورشیدی LED سنسور حرکت نور خیابانی باتری داخلی 300 وات
| رهبری: | تراشه های 60WBridgelux3030 (مدت عمر 100000 ساعت) |
|---|---|
| حسگر حرکتی: | آره |
| کنترل از راه دور: | آره |
آلومینیوم مسکن IP65 ضد آب 100 وات خورشیدی چراغ سیل
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
مصوب CE IP66 12V 60W خورشیدی چراغ های خیابان چراغ خیابانی چراغ های خیابانی در فضای باز 10000 لومن 6000
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP66 ضد آب |
چراغ خیابانی خورشیدی آلومینیومی باریک در فضای باز 100 وات فوق العاده روشن با باتری لیتیومی
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | 5V/6V |
| CRI(Ra>): | 80 |
30W 60W 100W چراغ های LED خورشیدی با انرژی خورشیدی صفر
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
چراغ خیابانی سوپر روشن خورشیدی هوشمند 200 واتی ضد آب
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
KCD 30w 50w 100w 150w خانه آلومینیوم ریخته شده مرطوب نورپردازی بیرونی AC هوشمند ضد آب LED نور خیابانی قیمت 50w
| درخواست: | چراغ خیابان LED |
|---|---|
| درجه ضد آب: | IP65 |
| نصب: | پایه نصب شده |

