همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar led street light 100w ] همخوانی داشتن 366 محصولات.
چراغ خیابانی LED خورشیدی آلومینیومی صنعتی 100 وات 200 وات 500 وات با قطب
| دمای رنگ (CCT): | سفید خالص، سفید سرد، سفید گرم |
|---|---|
| صفحه خورشیدی: | سیلیکون تک کریستالی 6 ولت |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی 30W 60W 100W چراغ های امنیتی سنسور نور قابل تنظیم
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
باتری لیتیوم 100w 150w همه در یک کنترل نور خیابان LED خورشیدی لامپ های خیابان ضد آب خورشیدی
| صفحه خورشیدی: | پانل خورشیدی 18V80W ((مونو سیلیکون کریستالی) |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | باتری لیتیومی 12.8V 30AH |
| عملکرد خاص: | پاکسازی خودکار گرد و غبار و برف |
چین کارخانه انرژی خورشیدی همه در یک نور خیابانی خورشیدی LED 12V 50W 100W 150W 200W در فضای باز انرژی صرفه جویی در سنسور حرکت
| CRI (Ra>): | 80 |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP65 |
| طول عمر کار ((ساعت): | 50000 |
چراغ خیابانی خورشیدی LED Cast Aluminium 5000lm 50w
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
Die Cast 30W 50W 150W همه در یک چراغ خیابان خورشیدی LED
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| نوع: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
بدون سیم کشی 6500K 30W همه در یک چراغ خیابان خورشیدی LED
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
چراغ خیابانی خورشیدی ضد آب Ip67 200w با روشنایی بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆
| نام محصول: | پروژه همه در یک چراغ خیابانی خورشیدی |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
| زمان شارژ: | 5-6 ساعت |
Smd 2835 Beads IP65 All In One Solar LED Street Light 6500K Ra70
| نام محصول: | همه در یک چراغ خیابان خورشیدی |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| فرم فیکسچر نور: | چراغ خیابان سوالر |

