همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar led street light 100w ] همخوانی داشتن 365 محصولات.
100 وات 200 وات 300 وات چراغ های خیابانی LED با انرژی خورشیدی باتری SMD2835 LiFePO4
| نام محصول: | چراغ های خیابانی LED با انرژی خورشیدی |
|---|---|
| وات: | 100w/200w/300w |
| منبع نور: | رهبری |
100W روشنایی بالا در فضای باز LED چراغ خیابان 17000lm
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح خودکار CAD ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
چراغ خیابانی خورشیدی فوق العاده روشنایی 100 وات چراغ خیابانی قابل شارژ در فضای باز
| نام محصول: | چراغ خیابانی 100 واتی |
|---|---|
| مورد: | چراغ خیابان LED |
| تایپ کنید: | چراغ خیابانی LED با واترپوف IP65 High Lumens |
3 سال گارانتی 50W 17000lm چراغ خورشیدی چراغ خیابان
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
Kcd Super Brightness Ip67 چراغ خیابانی خورشیدی 100w 150w 200w 300w 500w با قطب
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 12V |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی 170lm/w 20w با کنترل شدت خودکار
| نوع آیتم: | چراغ های خیابان خورشیدی |
|---|---|
| کاربرد: | جاده، فضای باز، موقعیت های مختلف، باغ، و غیره. |
| نورانی: | 170 لیتر بر وات |
KCD 200w 250w پانل خورشیدی خیابان نور 34000lm OEM ادغام شده است
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
یکپارچه چراغ خیابانی خورشیدی 200 واتی در فضای باز LED چراغ خیابانی
| ولتاژ ورودی (V):: | DC12V |
|---|---|
| CRI (را>):: | 80 |
| دمای کاری (℃):: | -20 ~ 50 |
Super Brightness Slim Street Light 100W IP65 ضد آب
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 12 ولت |
چراغ خیابانی 300 وات Lumen Led با باتری لیتیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح خودکار CAD ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |

