همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar led street light 60w ] همخوانی داشتن 172 محصولات.
LiFePO4 باتری SMD 200W 150W چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
غروب منظره تا سحر 17000lm چراغ خیابان خورشیدی 100w
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
RoHS ضد انفجار چراغ خیابان خورشیدی با قدرت 170lm / W
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
LiFePO4 باتری IP65 6500K 100w چراغ خیابان خورشیدی
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
چراغ خیابان پانل خورشیدی Led Chip Ip66 Stand Alone Split 6500k
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| نوع: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
چراغ خورشیدی SMD3030 34000lm 200watt خورشیدی با باتری لیتیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ خورشیدی در فضای باز SMD3030 34000lm 200watt با باتری لیتیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ خیابانی در فضای باز با انرژی خورشیدی جدا شده از جنس آلومینیوم
| نام محصول: | چراغ خیابان خورشیدی 100 وات |
|---|---|
| CCT (دمای رنگ): | 3000K-6500K |
| مواد مسکن: | آلیاژ آلومینیوم |
چراغ خیابانی خورشیدی برای مناطق مسکونی با درجه حفاظت IP65 و منبع تغذیه الکتریکی
| قدرت لامپ: | 60 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه: | خورشیدی |
| شماره مورد: | چراغ 50 وات LED |
5 سال گارانتی 9000 لومن 100 وات چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |

