همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar led street light 60w ] همخوانی داشتن 169 محصولات.
اسپلیت نوع پرقدرت خورشیدی نور خیابانی آلیاژ آلومینیوم 1000w Dusk To Dawn
| نام محصول: | چراغ خیابانی خورشیدی با قدرت بالا |
|---|---|
| لامپ ال ای دی: | 12 ولت / 12 وات لومن بالا |
| باتری: | باتری لیتیومی 8AH LiFePO4 12.8V |
بدنه آلومینیومی هوشمند 50000h 30w همه در یک چراغ خیابان خورشیدی
| نوع آیتم: | چراغ خیابان |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| CRI (Ra>): | 90 |
چراغ های سیلابی 30 واتی 60 واتی 100 واتی فوق العاده روشن امنیت طولانی مدت IP67
| تایپ کنید: | چراغ های سیلاب خورشیدی |
|---|---|
| دمای رنگ (CCT): | 3000 ~ 6500 هزار |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه سکوریت |
IP65 قدرت بالا در خارج از خانه همه در یک LED نور خیابان خورشیدی آلومینیوم قطب ماندگار IK10 حفاظت با پانل خورشیدی
| قدرت: | 30W/60W/90W/120W |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 170lm/w |
| منبع نور: | تراشه های SMD |
چراغ خیابانی خورشیدی Cri80 All In One 6000k 20w 60w 200w 300w
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC 6V |
| CRI (را>): | 80 |
چراغ های سیلابی گرم سفید خورشیدی تجاری 50 وات 100 وات 200 وات
| نام محصول: | لامپ خورشیدی متحرک |
|---|---|
| نوع نور: | خورشیدی، صرفه جویی در انرژی، چراغ دیواری، LED |
| سطح حفاظت: | IP65 |
25 وات 40 وات 60 وات 100 وات چراغ سیلاب خورشیدی یکپارچه لامپ سیلاب در فضای باز
| نام محصول: | لامپ خورشیدی آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| مواد مسکن: | آلیاژ آلومینیوم |
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |
چراغ های سیل خورشیدی آلومینیومی ABS 150lm / w Ra85
| رتبه IP: | IP 65 ضد آب |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Bridgelux تراشه 6500k 30w خورشیدی در فضای باز چراغ های سیل با روشن خاموش IP65 چراغ های ضد آب در فضای باز باغ
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |

