همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar led street light 60w ] همخوانی داشتن 169 محصولات.
KCD Led Bulb Bulb Solar Solar Solar Street Street 30W Outdoor Waterproof قابل تنظیم روشنایی جاده برای میدان
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
| CRI (Ra>): | 80 |
چراغ های کاری LED مربعی قابل حمل 1000 لومن 12 ولت 10 وات 27 وات 45 وات مغناطیسی چند منظوره
| زمان شارژ: | 4 تا 5 ساعت |
|---|---|
| زمان کاری: | ساعت 12 |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
ضد خوردگی Ip67 20000 لومن چراغ جاده قابل شارژ 100 وات
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
KCD جدید در فضای باز ضد آب 60w 80w 100w 120w همه در یک چراغ خیابان خورشیدی
| صفحه خورشیدی: | پنل خورشیدی MONO |
|---|---|
| درخواست: | جاده |
| تضمین: | سه سال |
چراغ خیابانی خورشیدی LED پرقدرت 120 واتی با باتری 20 آمپر ساعتی 6500K Smd 2835 Streetlight LiFePO4
| ویژگی: | سازگار با محیط زیست |
|---|---|
| وات: | 30W/60W/90W/120W |
| جنس بدنه: | ABS با کیفیت بالا |
90 واتی چراغ خیابانی خورشیدی تک بلوری LiFePO4 باتری 3.2 ولتی 15 آمپر ساعتی نرخ تبدیل بالا
| رنگ: | مشکی |
|---|---|
| وات: | 30W/60W/90W/120W |
| راندمان نورانی: | 170lm/w |
60 وات 100 وات 200 وات LED خورشیدی در فضای باز نور سیلاب امنیتی با قدرت تجاری منظره سفید گرم
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (v): | 6 ولت |
چراغ کار LED قابل شارژ تاشو 144W 1500LM تاشو
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
صرفه جویی در مصرف انرژی 10W 20W 50W 60W 90W چراغ خورشیدی مجتمع خیابان
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
پانل های مونو IP67 پروژکتور چراغ فلد خورشیدی سنسور چراغ فلد 5000 لومن 100 وات
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت: | 60w/100w/150w/200w/300w/400w/500w |
| ولتاژ: | DC 6V |

