همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ stadium led flood light ] همخوانی داشتن 183 محصولات.
300 وات آبپاشي بالا ضد آب LED نور فلود فوتبال ورزش میدان فاصله طولانی ضد انفجار
| استفاده: | فضای باز |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 100-150lm/w |
| قدرت: | 50w/100w/150w/200w/250w/300w |
پرتو مستطیلی مقاوم در برابر آب LED Flood Light 200w Stadium Slim
| منبع نور LED: | بریگلکس |
|---|---|
| بازده نوری LED: | > 90 lm/w |
| بهره وری قدرت: | > 95% |
LiFeO4 5AH 30AH چراغ های سیلاب LED 6V برای روشنایی ساختمانی در فضای باز
| فلوکس نور LED: | 170lm/w |
|---|---|
| نوع باتری: | LiFeO4 5AH-30AH |
| لامپ ال ای دی: | 2835 LED |
12 ولت 50w 300w 500w 200w LED floodlight Smart Mini SMD2835 Security RGB Floodlight
| قدرت: | 30 وات |
|---|---|
| رهبری: | SMD2835 |
| ولتاژهای ورودی: | AC 85-265V |
نورافکن LED سیلابی 30 وات 50 وات 100 وات 200 وات نورافکن ضد آب ورزشگاه در فضای باز
| کاربرد: | منظره، جاده پارک تم باغ |
|---|---|
| دمای رنگ (CCT): | 2700-6500 هزار |
| راه حل روشنایی: | DOB |
چراغ های صنعتی LED در فضای باز با نور 120 درجه و کارایی نور 130lm / W
| زاویه دید: | 120 |
|---|---|
| رنگ بدن: | مشکی/خاکستری |
| دمای کار: | -25 تا 45 درجه سانتیگراد |
لنز شیشه سکوریت 80-90lm/W 200W چراغ های LED Flood Light Lumen بالا قابل تنظیم 180 درجه
| وات: | 200 وات |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 80-90lm/w |
| شار لومن: | 16000-18000lm |
100w 200w RGB دیوار نصب شده خورشیدی LED نور سیلاب برای استادیوم قابل شارژ مجدد IP66 ضد آب
| باتری: | باتری LiFePO4 3.2V/20AH |
|---|---|
| صفحه خورشیدی: | پنل خورشیدی MONO |
| نوع پوسته: | ریخته گری آلومینیوم |
چراغهای سیلآلود الایدی 100 واتی 9000 لومن برای فضای باز
| وات: | 30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| CCT: | 2700-6500 هزار |
| طول عمر کاری: | 50000 ساعت |
محفظه آلومینیومی 90lm/W چراغ های LED در فضای باز بیش از 50000 ساعت طول عمر
| ضمانتنامه: | 3 سال |
|---|---|
| CRI: | > 80 |
| CCT: | 2700k/3000k/4000k/5000k/6000k/6500k |

