همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ stadium led flood light ] همخوانی داشتن 183 محصولات.
میدان فوتبال دیواری گرم سفید 200 وات چراغ LED 5054 SMD AC 600w 800w
| قدرت: | 200 وات 300 وات 400 وات 500 وات 600 وات 700 وات 800 وات 900 وات 1000 وات |
|---|---|
| ورودی (فرکانس): | AC 85-265V (50/60Hz) |
| اثر: | 90LM/W |
SMD 2835 چراغهای الایدی فضای باز چراغهای نورافکن الکترونیکی ورودی AC مهرههای با شدت بالا
| قدرت: | 200 وات |
|---|---|
| اندازه (میلی متر): | 282*372*41 |
| مصالح ساختمانی: | آلومینیوم با کیفیت بالا |
120 درجه زاویه پرتو 200 وات LED سیل نور 22000lm IP65 180 درجه قابل تنظیم صرفه جویی در انرژی
| وات: | 200 وات |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 100-110lm/W |
| لومن ها: | 20000-22000lm |
ضد آب IP65 200W LED Flood Light در فضای باز 100lm/W بازده درخشان
| ضمانتنامه: | 5 سال |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 100LM/W |
| وات: | 200 وات |
ضد تابش سایه خنک کننده IP66 چراغ های LED فضای باز 100 وات 5 سال گارانتی
| ولتاژ ورودی: | AC 85-265V/100-277V 50-60Hz |
|---|---|
| وات: | 100 وات |
| راندمان نورانی: | 100-110lm/W |
چراغ سیلابی ال ای دی خورشیدی فضای باز 50 وات 100 وات 200 وات 300 وات 400 وات 500 وات
| گارانتی: | 5 سال |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 130lm/W |
| وات: | 200 وات |
EK02-2 200W چراغ سیلاب LED با حفاظت از 8KV
| دمای کار: | - 20 ℃~+ 50 ℃ |
|---|---|
| نشان: | اتلاف گرما خوب |
| نام محصول: | EK02-2 |
زمین ورزشی در فضای باز ضد آب IP67 آلومینیوم 10w 20w 30w 50w 100w 150w 200w 300w Smd LED سیل نور
| مواد: | خانه آلومینیوم + لنز کامپیوتر |
|---|---|
| رنگ: | سفید نور روز/سفید گرم/سفید سرد |
| وات: | 10W/20W/30W/50W/100W/150W/200W |
170lm / W چراغ سیل در فضای باز خورشیدی لامپ بالا چراغ چشمک زن چراغ سیل چراغ چشمک زن 150 وات
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
چراغ های سیلاب در فضای باز LED RoHS High Mast Output برای زمین فوتبال استادیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |

