همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ warehouse 200w led high bay lights ] همخوانی داشتن 76 محصولات.
چراغ های خلیج LED فوق العاده روشنایی 200W CE ROHS
| ولتاژ ورودی (V): | 220-240V |
|---|---|
| لامپ شار لامپ (lm): | 100-110lm / w |
| CRI (Ra>): | 80 |
100w 150w 200w LED High Bay Light Factory Industrial High Bay LED Lighting
| دمای رنگ: | 3000-6500 هزار |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 100-130LM/W |
| شاخص رندر رنگ: | > 70 |
Slim Warehouse Industrial LED High Bay Light 100W Anti Glare High Brightness Lighting
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
| شار نوری لامپ (LM): | 24000 |
خانه آلومینیومی انبار یکپارچه 100W Led High Bay Lights ضد آب IP65
| را>: | 80 |
|---|---|
| دمای کار (℃): | -20 درجه سانتیگراد + + 50 درجه سانتیگراد |
| ساعات کاری: | 50000 |
چراغ های آلومینیومی UFO Light 100W LED High Bay چراغ برای انبار صنعتی
| ولتاژ ورودی (V): | 220-240 ولت |
|---|---|
| شار نورانی لامپ (lm): | 130-150lm/w |
| CRI (Ra>): | 80 |
100 وات 150 وات 200 وات Slim LED Linear High Bay Light انبار تجاری صنعتی
| نام محصول: | انبار کارخانه صنعتی 100W 150W 200W 240W نور بادی بالا |
|---|---|
| کاربرد: | انبار، کارخانه، کارگاه، کارخانه تعمیر خودرو |
| تراشه LED: | لومیلدز |
IP65 SMD 200W UFO LED High Bay Light Industrial Lighting Highbay Workshop
| CCT: | 2700-6500 هزار |
|---|---|
| نام محصول: | UFO LED HIGH LIGHT |
| CRI: | 80 |
انبار در فضای باز IP65 ضد آب نورهای بالا 180w 200w 250w 300w 120 درجه UFO LED High Bay Light
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| زاویه: | 90 درجه |
| محل تولید: | فوشان |
نور بالا خلیج CCT قدرت تنظیم شده IP65 صنعتی تجاری Highbay لوازم جانبی فروشگاه انبار LED High Bay Light
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| زاویه: | 90 درجه |
| محل تولید: | فوشان |
High Lumen Warehouse LED High Bay Light 50W 100W 150W
| مواد: | آلومینیوم + کامپیوتر |
|---|---|
| رنگ مسکن: | مشکی خاکستری |
| وات: | 100W/150W/200W |

