همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ warehouse 200w led high bay lights ] همخوانی داشتن 77 محصولات.
KCD انبار تجاری IP65 ضد آب نورهای بالا فروش داغ 100w 150w 200w 300w صنعتی Dimmable LED High Bay Light
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| دمای رنگ (cct): | 2700-6500 هزار |
| شاخص رندر رنگ (Ra): | 80 |
لامپ ال ای دی های صنعتی انباری 90 وات 240 وات 250 وات 400 وات
| کارایی لامپ: | 100LM/W |
|---|---|
| میزان تخریب نور: | 25000 ساعت ≤ 30٪ |
| عمر رتبه بندی شده: | ≥50000 ساعت |
SMD Chip 24000LM Industrial Led High Bay Lights 200w
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
|---|---|
| لامپ شار لامپ (lm): | 24000 |
| دمای کار (℃): | -20 - 50 |
لامپ صنعتی High Bay Light 200W UFO Outdoor Factory Warehouse Light
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
|---|---|
| شار نورانی لامپ (lm): | 24000 |
| دمای کار (): | -20 - 50 |
مواد آلومینیومی 265 ولت صنعتی LED با نور بالا 50000 ساعت کار
| حفاظت از موج: | 6 کیلو ولت |
|---|---|
| نوع: | چراغ صنعتی UFO LED High Bay |
| مواد محصول: | آلومینیوم |
KCD IP65 LED High Bay Lights Aluminium Industrial Industrial Super Brightness 200W
| ولتاژ ورودی (V): | 220-240V |
|---|---|
| لامپ شار لامپ (lm): | 100-110lm / w |
| CRI (Ra>): | 80 |
Ufo 100w 200w 150lm / W Industrial Led High Bay Light
| ولتاژ ورودی (V): | 220-240V |
|---|---|
| لامپ شار لامپ (lm): | 130-150LM / W |
| CRI (Ra>): | 80 |
چراغ High Bay High Lumen IP65 100w LED High Bay
| ولتاژ ورودی (V): | 85-265 |
|---|---|
| لامپ شار لامپ (lm): | 8000 |
| CRI (Ra>): | 80 |
342x152mm LED LED High Bay Light بسیار نازک و ضد آب IP65
| ولتاژ ورودی (V): | 85-265 |
|---|---|
| لامپ شار لامپ (lm): | 8000 |
| CRI (Ra>): | 80 |
Anti Glare Industrial LED High Bay Light 100W IP65 مقاوم در برابر آب
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
| لامپ شار لامپ (lm): | 24000 |

