24000 لومن در فضای باز 200 وات LED نور سیلاب خوب گرما گیر 80 CRI 120 درجه 320 مهره های LED
چراغ سیل ال ای دی 200 واتی در فضای باز
,چراغ سیل ال ای دی 200 واتی CRI 80
,چراغ های سیل ال ای دی با جذب گرما خوب
محفظه بادوام غرق حرارت خوب PF> 0.9 80 CRI 120 درجه 320 مهره led 24000 لومن 200 وات نور سیلاب در فضای باز

اطلاعات مورد
[Super Bright & Energy Saving] مجهز به 320 دانه Epistar LED فوقالعاده (SMD 2835/5050/5054/3030)، این لامپ 200 واتی LED میتواند تا 24000 میلیمتر نور سفید روشن و روشن تولید کند.این می تواند لامپ های هالوژن سنتی 1000 وات را جایگزین کند، می تواند بیش از 85٪ در قبض برق صرفه جویی کند.
[نصب آسان] مجهز به کابل بلند و دوشاخه با سیم اتصال به زمین، می توانید به راحتی چراغ امنیتی ما را بر روی سقف، دیوارها، زمین یا مکان های دیگر توسط براکت فلزی قابل تنظیم 180 درجه نصب کنید، سپس آن را وصل کنید (پیچ شامل آن نمی شود).
[محل بادوام و غرق حرارت] تا 50000 ساعت طول عمر با طراحی خنک کننده بهبودیافته، سینک حرارتی نوع پره و مواد آلومینیومی دایکاست ویژه، استفاده طولانی مدت ایمن و پایدار را تضمین می کند، به طور موثر از گرمای بیش از حد، جریان بیش از حد یا اتصال کوتاه جلوگیری می کند.
[کاربرد گسترده] بدنه آلومینیومی دایکاست و طراحی پوشش شیشه ای محکم نور، اطمینان حاصل می کند که این نور سیلاب ضد آب می تواند در آب و هوای وحشتناک مانند باران، باد، برف و برف به خوبی کار کند.برای نورپردازی های بیرونی مانند دادگاه ها، خیابان ها، کشتی ها، باغ ها، حیاط خلوت، میادین، گاراژها و غیره عالی است.
[پس از فروش] در KCD Lighting، شما از 3-5 سال گارانتی بدون نگرانی برخوردار هستید. لطفاً در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد محصول، با ما تماس بگیرید.ما ظرف 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد.
200W OUTDOOR LED FLOD LIGHT پارامتر
| قدرت | 200 وات |
| راندمان نورانی | 90-120lm/W |
| شار لومن | 18000-24000lm |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6000K/6500K |
| منبع نور | SMD 2835/5050/5054/3030 |
| ولتاژ کاری | AC 85-265V، 100-277V 50-60Hz |
| طول عمر | بیش از 50000 ساعت |
| ضدآب | IP65 |
| گواهی | CE/CB/RoHS/EMC |
| ضمانتنامه | 5 سال |
درباره سوالات متداول
Q1: آیا شما یک کارخانه هستید؟
A: مطمئنا. ما یک شرکت با فناوری بالا هستیم، با بیش از 10 سال تجربه در روشنایی LED.به بازدید از کارخانه ما در آینده خوش آمدید.
Q2: آیا می توانم نمونه ای برای آزمایش سفارش دهم؟
ج: بله.به سفارش نمونه برای تست کیفیت خوش آمدید.نمونه ها قابل قبول هستند
Q3: در مورد زمان سرب چیست؟
A: نمونه ها 1-3 روز نیاز دارند.زمان تولید انبوه معمولاً 15-20 روز کاری نیاز دارد.این بستگی به مقدار سفارش شما دارد.
Q4: آیا MOQ دارید؟
A: تعداد کوچکی پذیرفته می شود.1 عدد برای بررسی نمونه موجود است.
Q5: چگونه کالا را حمل می کنید؟
A: ما معمولا از طریق دریا حمل می کنیم.
Q6: آیا خدمات OEM/ODM را ارائه می دهید؟
A:YES.لطفا قبل از تولید انبوه به طور رسمی به ما اطلاع دهید و ابتدا طرح را بر اساس نمونه ما تأیید کنید.
Q7: آیا تضمینی برای محصولات ارائه می دهید؟
A: بله. 3-5 سال زمان گارانتی.
Our mission is to offer "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" to help our clients to gain more profits.