همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w outdoor led flood lights high power ] همخوانی داشتن 286 محصولات.
30W منظره باغ مدرن از راه دور چراغ سیل خورشیدی 170 lm / w
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
غروب خورشیدی قابل شارژ تا غروب سیل انفجار نور اثبات 100 وات قدرت بالا ضد آب IP65 برای مدرسه
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 120 |
| طول عمر (ساعت): | 50000 |
100 W 150 W 200 W LED خورشیدی در فضای باز چراغ های سیل نور پروژکتور زمینی نور ساز
| نام محصول: | نور خورشیدی در فضای باز با سنسور حرکت |
|---|---|
| قدرت: | 50W/100W/200W/300W |
| کلمه کلیدی: | چراغ های سیلاب ضد آب خورشیدی DC در فضای باز |
OEM ODM بدنه آلومینیومی 80 وات فوق العاده باریک سیل نور فضای باز فضای بیرونی
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
| رنگ: | نقره اي |
30 ولت 50 ولت 100 ولت 200 ولت 300 ولت چراغ فلج در فضای باز ضد آب بازتاب دهنده پروژکتور چراغ فلج LED برای استادیوم
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
|---|---|
| CRI: | > 80 |
| دمای رنگ: | 3000K-6000K |
Warehouse Sport Ground Portable Outdoor 100w نور خورشیدی با سنسور
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، اندازه گیری محل کار ، نصب پروژه |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
| CRI (Ra>): | 80 |
چراغ های سیلاب خورشیدی 600 واتی با سنسور قابل حمل RGB سفید گرم
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC 6V |
| زاویه پرتو (°): | 120 |
چراغ سیلاب خورشیدی LED با سنسور حرکتی معادل 400 وات، ضد آب IP65
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| کارآیی درخشان (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (v): | AC220-240V |
زمین ورزشی تنیس نورپردازی چراغ سیل Ip66 برای پارک
| کری (ra>): | 80 |
|---|---|
| طول عمر کاری (ساعت): | 50000 |
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
چراغ جاده آلومینیوم 200W 300W IP66 SMD در فضای باز قطب گسترده تراشه های مارک قرار گرفتن در معرض قدرت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 12V |

